Jelenia Góra: Porażka Karkonoszy

Sobota, 4 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:25
Autor: BERO
Koszykarki pierwszoligowych MKS-MDK Karkonoszy niestety przegrały z wiceliderem tabeli MOS Wrocław.

Od początku uwidoczniła się przewaga wrocławianek, które zwyciężyły pierwszą kwartę 28:19. Jeleniogórzanki jednak nie zamierzały poddać się bez walki. Podopieczne Jerzego Gadzimskiego walczyły na całej długości i szerokości parkietu przez kolejne dwie ćwiartki. W ostatniej naszej drużynie zabrakło jednak już sił, o czym świadczy wynik tej kwarty - 8:22 na korzyść wicelidera z Wrocławia... - Mimo porażki jestem zadowolony z gry dziewczyn. Rozegrały najlepszy mecz w sezonie, co w konfrontacji z drugim zespołem w tabeli napawa optymizmem. Korzystając z okazji dziękuję kibicom za wspaniały doping - podsumował szkoleniowiec Karkonoszy.

<B>MKS-MDK Karkonosze - MOS Wrocław 60:88 (19:28, 19:22, 14:16, 8:22)<B>

MKS-MDK: Mochól 14, Foitzik 0, Gorniaczyk 0, Kowiel 3, Klementowska 6, Werłos 20, Kowalczyk 5,Sawicka 5,Pawlukiewicz 0, Łosińska 7, Nowicka 0.