Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3971
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poranek z Mami Fatale

Poniedziałek, 26 listopada 2018, 7:03
Aktualizacja: Wtorek, 27 listopada 2018, 7:32
Autor: WAC
Jelenia Góra: Poranek z Mami Fatale
Fot. WAC
O wyższości zdrowej żywności nad fast foodami mogły się przekonać dzieci podczas wczorajszego, (25.11) spotkania z cyklu "Poranek Rodzinny z Artystyczną Kuchnią Mami Fatale" w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Sobieszowie.

Spotkanie, tradycyjnie rozpoczęło się od piosenki przewodniej tegorocznego, poświęconego tematom kulinarnym cyklu. Potem dzieci, które miały szczęście w losowaniu otrzymały nagrody za pracę domową z poprzedniego Poranka Rodzinnego, jaką była pizza z tarantulami (czy przystrojona pajączkami wykonanymi z oliwek). W warsztatowej części imprezy maluchy wraz z rodzicami i opiekunami wykonywały figurki aniołków.

Na finał dzieci mogły zobaczyć film o kolejnych przygodach bohaterki tegorocznego cyklu, czyli uroczej staruszki Mami Fatale. Tym razem w snach zwierzaków, którymi opiekuje się Mami Fatale znudzonych zdrowymi potrawami, którymi karmi ich opiekunka, rodzi się jej czarnowłosa kopia. Specjalnością Mami Duale są frytki i hamburgery. Sobowtór naszej staruszki zaczyna rywalizować z bohaterką o względy Psiny i Prosięcia, podsuwając im tuczące kąski. Szybko staje się jasne, że ta wioska jest za mała dla dwóch babć, a Fatale i Duale muszą stoczyć w samo południe pojedynek na... umiejętności kucharskie.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki, Mattel Poland.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group