Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 5284
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Popularny „Żerom” otwiera drzwi

Środa, 6 kwietnia 2011, 17:42
Aktualizacja: Czwartek, 7 kwietnia 2011, 7:14
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Popularny „Żerom” otwiera drzwi
Fot. TEJO
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze zaprasza zainteresowanych nauką w tej placówce w czwartek, 7 kwietnia, o godz. 16. Będzie okazja, aby zwiedzić placówkę i poznać jej nauczycieli, a takźe dowiedzieć się, jak działa I LO im. Żeromskiego, jedna z najstarszych jeleniogórskich szkół średnich.

Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna i nowoczesne pracownie – to tylko niektóre z zalet wymienianych przez Pawła Domagałę, dyrektora ZSO nr 1. Placówka od lat jest w czołówce jeśli chodzi o wyniki w nauczaniu (zdawalność matury, rezultaty egzaminów gimnazjalnych).

– Dysponujemy pracowniami internetowymi, centrum multimedialnym, bogato wyposażonymi pracowniami przedmiotowymi, laboratoriami: biologicznym, fizycznym, chemicznym, a także nowoczesnym boiskiem sportowym i salami gimnastycznymi oraz siłownią. Nasze liceum należy do szkół stowarzyszonych UNESCO – podkreśla Paweł Domagała. ZSO nr 1 współpracuje także z uczelniami oraz szkołami w Niemczech i Holandii.

W ostatnich dniach sierpnia placówka organizuje dla nowo przyjętych pierwszoklasistów wyjazdowe Warsztaty Integracyjne. Cel: ułatwienia wzajemnego zapoznania się i integracji przed rozpoczęciem pierwszych zajęć szkolnych. Aby zostać przyjętym do pierwszej klasy LO, kandydat powinien mieć co najmniej 55 punktów rekrutacyjnych. Dokumenty do szkoły przyjmowane są od 17 kwietnia do 27 maja 2011 roku.

Oferta kierunków kształcenia w klasach pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w roku szkolnym 2011/2012:
klasa A – matematyczno-fizyczna,
klasa B – biologiczno-chemiczna,
klasa C – bio-matematyczna,
klasa D – matematyczno-informatyczna,
klasa E – humanistyczna z elementami prawa,
klasa F – lingwistyczno-humanistyczna,
klasa G – przyrodnicza z elementami ratownictwa medycznego

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group