Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6337
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Berlin: Popłynęli w Berlinie

Piątek, 9 marca 2012, 12:03
Aktualizacja: 12:04
Autor: MDvR
Berlin: Popłynęli w Berlinie
Fot. archiwum
Na pływalni 50–metrowej odbył się w Berlinie w dniach 3–4 marca kolejny międzynarodowy miting pływacki, na którym co roku pojawiają się największe gwiazdy światowego pływania. Do Berlina wybrała się dość liczna reprezentacja Dolnego Śląska i całkiem przyzwoicie się tam zaprezentowała. Wśród 170 klubów z 17 państw było siedem reprezentujących nasz region.

Barw dolnośląskiej ziemi bronili: AZS-AWF Wrocław, MKP Atol Oleśnica, MKS Jedenastka Jelenia Góra, MKS Juvenia Wrocław, UKS Shark Rudna, UKS Svida Świdnica oraz WKS Śląsk Wrocław, który w klasyfikacji generalnej klubów wśród seniorów okazał się najlepszy gromadząc 155 punktów.

Jelenia Górę reprezentowało czterech zawodników MKS-u Jedenastka. Kamila Winogrodzka na dystansie 50m stylem dowolnym z wynikiem 0;28,03 potwierdziła II klasę sportową seniorską, co dobrze wróży na nadchodzący rok, Dominika Jarkowiec potwierdziła z kolei klasę sportową III / 12l na dystansie 50m stylem grzbietowym z wynikiem 39,29.

Życiowe czasy uzyskali bracia Artur i Aram Manukyan. Wyniki na stronie www.ism-germany.com - impreza była bardzo udana teraz zawodnicy szykują się do następnych zawodów, które odbędą się pod koniec marca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group