Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11214
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Popił, pobił i zabił

Poniedziałek, 18 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Tragicznie zakończyła się libacja na jednym z przydomowych podwórek w Cieplicach. Po kłótni między pijanymi „biesiadnikami” doszło do bójki. W jej wyniku po dwóch dniach w szpitalu zmarła pobita kobieta.

Policja zatrzymała sprawcę zdarzenia, 50-letniego jeleniogórzanina. W trakcie libacji, która miała miejsce 14 września, pokłócił się on z o trzy lata młodszą kobietą.
– Zaczęła obrażać matkę mężczyzny, który w odwecie ciężko ją pobił – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Skatowaną kobietę z objawami zatrucia alkoholowego odwieziono do szpitala. W wyniku odniesionych obrażeń ofiara zmarła po dwóch dniach.

W dniu zajścia napastnika zatrzymano w policyjnym areszcie. Był pijany. Miał ponad 2, 20 promila alkoholu w organizmie. Policja wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie sprawcy.
Jest podejrzany o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
887
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group