Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2693
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj/Jelenia Góra: Pomóż uzyskać stypendium jeleniogórzankom. Zagłosuj!

Niedziela, 6 kwietnia 2014, 8:12
Aktualizacja: 8:14
Autor: Przemo
Kraj/Jelenia Góra: Pomóż uzyskać stypendium jeleniogórzankom. Zagłosuj!
Fot. Organizator
Trzy uczennice Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Jeleniej Górze zostały zgłoszone do Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego. Natalia Janas (piłkarka ręczna KPR–u, reprezentantka Polski), a także Paulina Morek i Monika Piotrowska ubiegają się o stypendium w wysokości 150 zł.

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Programie Stypendialnym dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Celem programu jest wspieranie najlepszych uczniów, kształtowanie aktywnej postawy społecznej młodzieży, rozwijanie jej zainteresowań, inspirowanie do działań poprzez popularyzowanie pozytywnych wzorców zachowań.

Stypendium jest przyznawane uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne lub gdy uczeń zasłużył się czymś szczególnym dla swojego regionu (np. wybitny sportowiec, społecznik, talent artystyczny, programista, hobby, pasja itp.). Stypendium przyznawane jest dwa razy w roku na okres 5 miesięcy (tj. na I i II semestr szkolny) w wysokości 150 zł miesięcznie.

Aktualna klasyfikacja (6.IV.2014 r.):
Natalia Janas - kl. II - 656 głosów,
Paulina Morek - kl. III - 402 głosy,
Monika Piotrowska - kl. II - 6 głosów.

Źródło: uski.edu.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group