Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Pomóż uzyskać stypendium jeleniogórzankom. Zagłosuj!

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemo 1 min czytania

Trzy uczennice Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Jeleniej Górze zostały zgłoszone do Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego. Natalia Janas (piłkarka ręczna KPR–u, reprezentantka Polski), a także Paulina Morek i Monika Piotrowska ubiegają się o stypendium w wysokości 150 zł.

reklamy

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Programie Stypendialnym dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Celem programu jest wspieranie najlepszych uczniów, kształtowanie aktywnej postawy społecznej młodzieży, rozwijanie jej zainteresowań, inspirowanie do działań poprzez popularyzowanie pozytywnych wzorców zachowań.

Stypendium jest przyznawane uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne lub gdy uczeń zasłużył się czymś szczególnym dla swojego regionu (np. wybitny sportowiec, społecznik, talent artystyczny, programista, hobby, pasja itp.). Stypendium przyznawane jest dwa razy w roku na okres 5 miesięcy (tj. na I i II semestr szkolny) w wysokości 150 zł miesięcznie.

Aktualna klasyfikacja (6.IV.2014 r.): Natalia Janas - kl. II - 656 głosów, Paulina Morek - kl. III - 402 głosy, Monika Piotrowska - kl. II - 6 głosów.

Źródło: uski.edu.pl

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka