Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6569
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pomoc ofiarom przestępstw

Piątek, 23 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 23 lutego 2007, 12:11
Autor: TEJO
Policja i prokuratura poinformuje pokrzywdzonych czynami karalnymi, jak można dochodzić swoich praw.

Jeszcze do 27 lutego trwa „Tydzień pomocy ofiarom przestępstw”.
– W ramach akcji w sądach oraz prokuraturach organizowane są dyżury sędziów, aplikantów sądowych, kuratorów i prokuratorów, w czasie których osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Do akcji włącza się także policja. Specjalny dyżur pełnić będzie w poniedziałek i środę (26 i 28 lutego) zastępca naczelnika Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze – st. asp. Jarosław Wojewódzki (ul. Armii Krajowej 22, pokój nr 7, w godz. od 9 do 12).

Z kolei we wtorek, 27 lutego, w tym samym czasie, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, ul. Nowowiejska 43 porad udzieli zastępca komendanta miejskiego policji w Jeleniej Górze, mł. insp. Ryszard Modrzyk.

– W dniach urzędowania do 1 marca prokuratorzy Prokuratury Okręgowej i podległych jej jednostek rejonowych w godzinach 12 - 15 pełnić będą dyżury i udzielać porad osobom pokrzywdzonym czynami karalnymi – poinformowała prokurator Ewa Węglarowicz-Makowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group