• Niedziela, 22 września 2019
  • Godz. 7:34
  • Imieniny: Joachima, Maurycego, Tomasza
  • Czytających: 2099
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Pomazali rozkład jazdy odchodami

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 27 czerwca 2011, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: RED
Fot. .....
Wczoraj informowaliśmy o niszczeniu przez wandali wiat przystankowych. Dziś – kolejna „śmierdząca” informacja.

Oburzona i zniesmaczona Czytelniczka napisała do nas, że dziś nieznany sprawca pomazał kałem rozkład jazdy autobusów miejskich na przystanku przy ulicy Mickiewicza. Internautka dołączyła zdjęcie, którego – z racji oczywistych – nie opublikujemy. Niemniej jednak dziękujemy za sygnał. Pozostawiamy bez komentarza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz

~↓ 27-06-2011 8:48
zlapac delikwenta -> isc do jego domu -> rowniez co nieco wysmarowac
~Obywatel 27-06-2011 8:49
To co wyprawiają ludzie jest żenujące.
~? 27-06-2011 8:50
POLICJO ! gdzie jesteś?
~ 27-06-2011 8:52
tak policja ma stac na kazdym przystanku buhahahahha
vvupe 27-06-2011 8:58
sezon wakacyjny otwarty... akcja lato w mieście
~klubvectra 27-06-2011 8:59
Patologia nic wiecej. Lubia bawić się g.....
~sqandal 27-06-2011 9:33
sezon , ogórkowy > trzeba o czyms pisac ale nie przesadzajmy raczej ta wiadomośc nie kwalifikuje się na pierwszą strone
~ 27-06-2011 9:34
Policja na akcji jak zwykle a w mieście !!!!
~ 27-06-2011 10:19
Policja tylko wie jak zatrzymac samochód z byle jakich przyczyn do kontroli i nalozyc mandat za byle co 500 zł a tam gdzie powinna byc to ich nie ma bo sie zwyczajnie boja
~Rychu25 27-06-2011 10:27
To nasze miasto stacza sie niesamowicie moze nie miasto bo nie mozna mowic o wszystkich mieszkancach ale mlodzież ma nasrane pod deklem
vvupe 27-06-2011 10:30
w miniaturce widać to małe co nieco :D
~ 27-06-2011 10:38
policja - policją, a gdzie jest ta nasza kochana STRAŻ MIEJSKA????? czym są zajęci ??? nic nie widzą i nic nie słyszą chowają się za plecami policji??? poprostu SKANDAL - jeleniogórzanka
rymcycymcy 27-06-2011 11:08
Precz z cenzurą ! ...Chcemy zdjęcie !!! ...chcemy zdjęcie !!! ...chcemy zdjęcie ! :))
~ 27-06-2011 11:09
tez mysle ze ta sprawa dotyczy strazy miejskiej ale oni od momentu jak dostali uprawninia do karania kierowcow to inne sprawy poszly w niepamiec ,a winny jest pan komendant bo to on na odprawie wytycza zadania -nisko sie klaniamy -mieszkancy
~j-in 27-06-2011 11:25
Zostawcie policję w spokoju. A co będzie jak pojadą na interwencję a tu się okaże że sprawca jest synkiem np. radnej Wójcikowej. I co ma taki policjant przechlapane, zrobią mu dochodzenie, kupa nieprzyjemności. Nie dziwcie się więc ludzie, że policja omija szerokim łukiem te miejsca gdzie jakieś łobuzy rozrabiają i bierze sie za kierowców, praca łatwa i przyjemna.
~ 27-06-2011 11:47
Pokażcie fotki , bo nie wierze:)
~jfk 27-06-2011 12:48
artykuł godny nagrody Pulitzera ;)
~no dobra 27-06-2011 13:08
no dobra ale to nie jest pojedynczy incydent tylko kolejny.wczesniej pisano ,ze zniszczono wiele wiat przystankowych.wyglada na to ,ze hołota rzadzi miastem,nie pisano czy ktos został do tej pory złapany.
~Sir Galahad 27-06-2011 13:39
Żenada co się wyprawia. Czy jakaś wizja spójnej polityki estetycznej i prewencji antychuligańskiej w Ratuszu, Straży Miejskiej oraz Policji się wykrystalizuje? Łapać, karać to raz. Ale dwa szybko likwidować skutki. Kiedy Panie Prezydencie czyszczenie Traktu Miejskiego z "tagów"? Kiedy sprzątanie?
~fekalproject 27-06-2011 14:11
Pasażer zdegustowany niepunktualną jazdą autobusów dał wyraz swojej dezaprobacie przy pomocy gówienka. I niech to da do myslenia tym w MPK czy jak to sie nazywa.
~sądze 27-06-2011 14:43
sądze , że to kwestia wychowania, nabyte z domu zachowania , może ktoś sie lubi guanem bawić.......brak słów
~xxx 27-06-2011 14:59
A GDZIE FOTKI W 3D????????????
~zd 27-06-2011 16:00
14.11- \"bardzo dobra \" metoda na zdegustowanie,nie ma co !
~ZABOBRZANIN 27-06-2011 17:11
Policja jest od stania po krzakach z suszarkami, stania na hod-dogach, kawkach i innych rarytasach po miejskich barach, łapaniem przestępców z wyrokami na nowa zabawkę alfie romeo. Na interwencje do małolatow nie ma czasu na pierdoły bo to nie ekonomiczne, a i wlepic mandatu nie są w stanie jak do interwencji jadą 0,5h to ewentualnie tylko posprzątać...
~bunt 27-06-2011 17:26
jezeli byla to kupa psia, to bardzo dobrze, moze komus (wlascicielom psow) da to do myslenia
~real 27-06-2011 19:20
postawić toy-toya koło przystanku i po sprawie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group