Polska–Holandia: Ważne informacje dla kibiców [foto]
Audio
Czytaj na głos
Autor: Przemek Kaczałko
2 min czytania
fot. Przemek Kaczałko Przemek Kaczałko
Już tylko trzy dni pozostały do historycznego meczu na stadionie przy ul. Złotniczej 12, gdzie w towarzyskim spotkaniu zmierzą się seniorskie reprezentacje Polski i Holandii. Najprawdopodobniej na trybunach zasiądzie komplet widzów!
reklamy
Trybuna główna obiektu przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze może pomieścić 1558 widzów, z czego 600 bezpłatnych wejściówek zostało przeznaczonych do wolnego obrotu. Pozostałe (numerowane) miejsca mają zająć zaproszeni goście, w tym uczniowie z dolnośląskich szkół i przedstawiciele klubów piłkarskich. Dla przykładu warto zaznaczyć, że z samego Jawora przyjazd potwierdziło ponad 100 osób.
Obie reprezentacje już wcześniej pojawiły się w stolicy Karkonoszy, Polki zameldowały się w hotelu Mercure w piątek o godz. 18.00, a Holenderki dzisiaj (24.10). Biało-czerwone mają w planach dwa treningi zamknięte (w sobotę i niedzielę), a pomarańczowe w niedzielne popołudnie. Za to w poniedziałek pomiędzy godz. 16.00 a 18.00 planowane są treningi otwarte, na których każdy kibic jest mile widziany.
W dniu meczu stadion przy ul. Złotniczej będzie otwarty od godz. 14.00, pierwszy gwizdek rozbrzmi o godz. 17.00 – mecz odbędzie się w blasku jupiterów. - Prosimy kibiców o wcześniejsze przychodzenie na stadion dlatego, że będzie prowadzona skrupulatna weryfikacja osób wchodzących – powiedział na konferencji prasowej wiceprezes Term Cieplickich Miłosz Sajnog. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty, bądź legitymację szkolną. Brama stadionu od ul. Złotniczej będzie zamknięta. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu z boku stadionu (od ul. Powstańców Śląskich), który może pomieścić 100 pojazdów. Aby z tego skorzystać, należy pobrać wejściówki w Hotelu Karkonosze na terenie stadionu (w godz.8.00-16.00) lub w Termach Cieplickich (godz. 10.00-22.00). Wejściówkę formatu A5 należy włożyć za przednią szybę samochodu, gdyż ruchem będzie kierować policja.
Na terenie stadionu będzie można pomalować twarz, będzie również bufet z napojami. Jak mówi Miłosz Sajnog – bilety, które nie „zejdą” w dystrybucji grupowej, będą dostępne w poniedziałek w wyznaczonych punktach dystrybucji (hotel i Termy), warto wcześniej telefonicznie upewnić się, czy są jeszcze dostępne. Jeśli ktoś chce pobrać wejściówki dla znajomych, musi podać numer pesel, który będzie weryfikowany przy wejściu na stadion – czyli od strony ul. Powstańców Śląskich (dawne główne wejście). Numery miejsc na trybunie są ponumerowane, więc należy siadać zgodnie z wyznaczonym na wejściówce numerem. Na trybunie będzie dostępna sieć wi-fi.
Spotkanie pomiędzy piłkarskimi reprezentacjami kobiet Polski i Holandii zaplanowano na wtorek, 27.10 o godz. 17:00. Dla kibiców będą dostępne „klaskacze”, utworzona będzie też kartonada biało-czerwona. Warto wybrać się wcześniej na stadion, by przy hymnie uskrzydlić reprezentantki kadry narodowej!
Osoby w artykule
Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia.
Polityka prywatności i cookies
Ustawienia cookies
Zarządzaj zgodami
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Niezbędne
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zawsze aktywne
Preferencje
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Analityka
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Treści zewnętrzne
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Reklamy i pomiar
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.