Sobota, 27 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Połowa naszych zapaśników na podium

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

W Turnieju o Złoty Pas, zorganizowanym przez Jeleniogórskie Centrum Walki w hali spotowej Szkoły podstawowej nr 10 z udziałem 110 zawodników z ośmiu klubów, w tym dwa z Czech, bardzo dobrze wypadli nasi zapaśnicy.

W imprezie wzięło udział 17 zawodników z JCW i aż ośmiu stanęło „na pudle”. Złoto zdobył: Patryk Masłoń, srebro – Konrad Przystajko, Paweł Masłoń, Przemysław Korsak, Piotr Kozłowski i Patryk Wysocki, a brąz - Marcin Kazienko i Sebastian Chmura. Za najlepszego zapaśnika zawodów uznano Przemysław Korsaka, który choc zajął drugie miejsce w swojej kategorii okazał się według jury najlepszym technikiem zawodów.

Prezes JCW – Czesław Czerniec jest bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników, którzy rozpoczynają już udział w rozgrywkach bieżącego sezonu. W najbliższym czasie ciężkiej próbie poddani będą młodzicy. Sześciu z nich uda się w sobotę (20 września) na makroregionalne zawody do Katowic, gdzie konkurować będą ze sobą młodzi zapaśnicy z Górnego i Dolnego Śląska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka