Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 5938
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Półkolonie z MOS–em" zakończone [401 ZDJĘĆ]

Wtorek, 16 sierpnia 2016, 21:25
Aktualizacja: Środa, 17 sierpnia 2016, 22:52
Autor: MDvR
Jelenia Góra: "Półkolonie z MOS–em" zakończone [401 ZDJĘĆ]
Fot. użyczone
Zakończyły się "Półkolonie na sportowo z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu". W sumie na sześciu pięciodniowych turnusach wypoczywało 360 dzieci. Półkolonie obfitowały w wiele atrakcji. Nie zabrakło wycieczek, zawodów sportowych, konkursów, wypraw na odkryty basen, do Term Cieplickich, a także Sztolni Kowarskich.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach w Muzeum Karkonoskim. Duże zainteresowanie wzbudziły wyjścia do siedziby Straży Pożarnej przy ulicy Sudeckiej. Dzieci miały również okazję do zobaczenia w kinie najnowszej części animowanej "Epoki Lodowcowej".

Podczas pobytu w Międzyszkolnym Ośrodku Sportu uczestnicy wypoczynku mieli zapewnioną profesjonalną opiekę wykwalifikowanych nauczycieli - pracowników MOS-u. Fachowcy z różnych dyscyplin - od sportów zimowych poprzez badminton, lekką atletykę, tenis ziemny aż po gry zespołowe - starali się przybliżyć dzieciom tajniki sportu.

Dzieci oraz organizatorzy czekają już z utęsknieniem na kolejną odsłonę półkolonii z MOS-em, które gwarantują dobrą zabawę, dużo radości i uśmiechu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group