Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3390
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Półkolonie z angielskim w parafii ewangelickiej

Piątek, 22 lipca 2016, 8:30
Aktualizacja: 8:32
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Półkolonie z angielskim w parafii ewangelickiej
Fot. Robert Czepielewski
Parafia ewangelicka w Cieplicach organizuje od 8 do 14 sierpnia półkolonie dla dzieci w wieku od 6. do 12. roku życia. Celem jest oswojenie się dzieci z językiem angielskim, na podstawie opowieści biblijnych.

- Żyjemy w globalnej wiosce i język angielski jest najczęściej drugim językiem, jakim musimy się biegle posługiwać. Warsztaty językowe będą prowadzili wolontariusze ze Stanów Zjednoczonych, których wspomogą ochotnicy z Polski – informuje współorganizatorka Joanna Kozieł.

Oprócz tego, jak zapewnia, dzieci będą brały udział w warsztatach teatralnych, plastycznych i muzycznych. Zajęcia zaplanowano w godzinach od 9.30 do 14. 30 w trzech grupach wiekowych: 6 – 7 latki, 8-9 lat oraz dzieci od 10 – 12 roku życia. Całkowity koszt półkolonii wynosi 150 zł i w tej kwocie dzieci będą miały zapewniony obiad oraz poczęstunki w przerwach pomiędzy zajęciami.

Półkolonie mają charakter ponadwyznaniowy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe są na stronie internetowej:
http://www.cieplice.luteranie.pl/?p1_polkolonie-w-sierpniu-dla-dzieci-z-lektorami-z-usa-zapisy,142

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group