Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 7271
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Półkolonie bez nudy

Niedziela, 3 lipca 2022, 6:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Półkolonie bez nudy
Fot. Szkoła Podstawowa nr 8
Na nudę nie narzekali uczestnicy warsztatów - półkolonii jakie dla dzieci zorganizowało w pierwszym tygodniu wakacji Integracyjne Kolo Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej nr 8.

W bezpłatnych zajęciach brało udział 30 dzieci, w tym mających orzeczenia o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W programie znalazły się były między innymi warsztaty plastyczne, nauka języka migowego, wyjścia do Kina Helios i do Disco Wrotek. Szczególną atrakcją była wycieczki do Wodospadu Podgórnej i do Alpakolandii pod Górą Szybowcową, gdzie dzieci mogły karmić przesympatyczne alpaki.

Opiekę nad dziećmi w trakcie półkolonii sprawowali nauczyciele – wolontariusze z SP nr 8 – mówi Jolanta Płonka z IK TPD w SP nr 8. - Dzielnie wspierali ich uczniowie starszych klas: Amelka, Lidzia, Ewa, Justyna i Kuba. Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji należą się dyrektor SP nr 8 Marii Silbert – Salaburze, prezesowi oddziału okręgowego TPD Ryszardowi Wachowi oraz rodzicom Paulinie Sinkowskiej i Annie Zienkiewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

20
95%
Cieszy
1
5%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group