Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 12906
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci uratowali samobójcę

Czwartek, 11 lipca 2013, 17:08
Aktualizacja: 17:10
Autor: 112
Funkcjonariusze nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 54–letniego mężczyznę. Desperat połknął dużą ilość tabletek. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (10 lipca br.) około godziny 11.40 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie ze szpitala z Lwówka Śląskiego, dotyczące podejrzenia popełnienia samobójstwa przez 54-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego. Z informacji wynikało, że desperat znajduje się w samochodzie na jednym z jeleniogórskich parkingów.

- Z rozmowy wynikało, że jest on załamany i zdesperowany, a informację taką przekazała żona, do której wysłał on sms-a. W związku z tym dyżurny natychmiast na miejsce wysłał policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwanie desperata. Funkcjonariusze szybko znaleźli samochód, w którym na siedzeniu leżał mężczyzna. Był blady i otępiały. Oświadczył, że godzinę wcześniej połknął znaczne ilości tabletek – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Mężczyzna przyznał się, że zamierzał popełnić samobójstwo, gdyż dość ma już życia. Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali pod opiekę lekarzy – dodaje rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pójdziesz głosować w wyborach 15.10?

Oddanych
głosów
234
Tak
85%
Nie
9%
To zależy od pogody
7%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Festiwal w Cieplicach – przygotowania
 
112
Awaria na drodze
 
Aktualności
Posłuchają godów jeleni
 
Aktualności
Radni główkują
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group