Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9918
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Piątek, 10 lutego 2017, 11:58
Aktualizacja: 12:02
Autor: 112
Jelenia Góra: Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę
Fot. Archiwum
Sukcesem zakończyły się kilkugodzinne poszukiwania 39–letniego jeleniogórzanina, którego zaginięcie zgłosiła wczoraj (9.02) rodzina. Mężczyzna został zatrzymany w pociągu w Gdańsku, po długich i trudnych działaniach jeleniogórskich policjantów. Do jego zatrzymania przyczynił się również kierownik jednego z pociągów, który przekazał funkcjonariuszom cenne informacje. Mężczyzna po odnalezieniu trafił pod opiekę lekarzy.

9 lutego około godziny 13.00 rodzina zawiadomiła policję o zaginięciu 39-letniego mężczyzny, z którym nie mogli nawiązać żadnego kontaktu. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze rozpoczęli jego poszukiwanie. Po rozpytaniu najbliższych ustalili, że mężczyzna mógł pojechać nad morze łowić ryby. Weryfikując tę informację, potwierdzili, że mężczyzna pojawił się na stacji w Jeleniej Górze i najprawdopodobniej wsiadł do pociągu relacji Wrocław –Poznań. Do poszukiwań włączyli się powiadomieni o działaniach policjanci z Wrocławia, którzy sprawdzili dworzec i pociąg, jednak 39-latka nie znaleźli.

- Jeleniogórscy policjanci przez cały czas weryfikowali informacje dotyczące ewentualnego pobytu jeleniogórzanina. Według jednej z nich mężczyzna mógł jechać pociągiem relacji Leszno-Gdańsk nad morze. Funkcjonariusze dotarli do kierownika tego pociągu oraz pracowników, jednak po sprawdzeniu okazało się, że 39-latka tam nie było. Policjanci nie wiedzieli, że w tym kierunku praktycznie o tej samej porze jedzie nad morze równolegle drugi pociąg, który o godzinie 22.00 zatrzymywał się w Gdańsku. Taką informację przekazał im kierownik pociągu. Jeleniogórscy policjanci o pomoc w poszukiwaniu 39-latka poprosili funkcjonariuszy z Gdańska, którzy pojawili się na stacji i odnaleźli go w tym pociągu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group