Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 8555
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policja pilnowała biura PiS

Sobota, 7 listopada 2020, 8:10
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Policja pilnowała biura PiS
Zdjęcie wykonane 3.11 o godz. 22:00
Fot. Przemek Kaczałko
Funkcjonariusze jeleniogórskiej policji strzegli budynku, w którym znajdują się biura posłów i senatora PiS przez 24 godziny na dobę. Dopiero jak się zainteresowaliśmy tematem, patrol przestał strzec budynku.

Na ul. Krótkiej przez całą dobę stacjonowali funkcjonariusze w nieoznakowanym aucie policyjnym, a czasami w oznakowanym. Przez 3 dni nie doczekaliśmy się odpowiedzi w tej sprawie od rzeczniczki jeleniogórskiej policji, choć zapewniała nas, że sprawdzi i odpowie na nasze pytania.

Pytaliśmy jaki jest powód zaangażowania policjantów - czy to na wniosek parlamentarzystów, czy odgórna decyzja Komendy Wojewódzkiej, bądź Głównej? Czy w ostatnich dniach - poza protestami Strajku Kobiet, dochodziło do aktów wandalizmu w tym miejscu? Czy funkcjonariusze obserwują budynek 24 h na dobę?

W środę, czwartek i piątek - odpowiedzi na pytania nie uzyskaliśmy. Nieoficjalnie, z innych źródeł dowiedzieliśmy się, że parlamentarzyści PiS nie wnosili o ochronę biur, więc prawdopodobnie była to decyzja władz policji. Wczoraj (6.11) wieczorem patrolu już nie było na miejscu.

Twoja reakcja na artykuł?

10
8%
Cieszy
56
42%
Hahaha
3
2%
Nudzi
1
1%
Smuci
46
35%
Złości
17
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (96) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group