Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Pokieruje beniaminkiem

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Leszek Dulat od poniedziałku szkoleniowcem Karkonoszy.

reklamy

Dulat to trener II klasy z uprawnieniami na prowadzenie drużyn I i II ligi oraz absolwent wrocławskiej AWF. Został właśnie nowym trenerem beniaminka IV ligi Karkonoszy Jelenia Góra.

Znany jest przede wszystkim z wielokrotnego prowadzenia w poprzednich latach drużyny Kuźni Jawor. W poprzednim sezonie z tą ekipą L. Dulat zajął drugie miejsce w legnickiej klasie okręgowej, przegrywając awans do IV ligi o trzy punkty z Orlą Wąsosz.
Wcześniej trenował m.in. Ślęzę Wrocław, Lechię Dzierżoniów oraz AKS Strzegom.

Nowy trener biało-niebieskich jest także jednym z trzech selekcjonerów reprezentacji Dolnego Śląska trampkarzy starszych. Zastąpi na stanowisku szkoleniowca Artura Setę, któremu umowa z Karkonoszami wygasła 30 czerwca i zarząd klubu postanowił jej nie przedłużać.

Pierwszy trening pod okiem nowego szkoleniowca biało-niebiescy odbędą dzisiaj (poniedziałek, 9 lipca).

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka