Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 4752
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pokazy masażu i konkurs na kucharza w Bio Barze

Poniedziałek, 24 października 2011, 10:03
Aktualizacja: 10:04
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Pokazy masażu i konkurs na kucharza w Bio Barze
Fot. Agrafka
Już dziś o godz. 18.00 rozpoczną się pokazy masażu Lomi Lomi Lomi oraz PeLoHa, które poprowadzą Danuta i Jerzy Adamczyk. Rozpoczyna się również konkurs na oryginalnego kucharza do Bio Baru Zielony Jesz.

Danuta i Jerzy Adamczyk są masażystami i nauczycielami certyfikowanymi przez Aloha International z siedzibą na Hawajach. W Bio Barze zademonstrują, na czym polega prastara, hawajska metoda pracy z ciałem oraz australijski masaż opracowany przez Alana Earle’a. Będzie można samemu posiąść tajniki tych technik, a wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody.

Bio Bar Zielony Jesz w Cieplicach pl. Piastowski 24 ogłasza otwarty konkurs na kucharza. Od poniedziałku 24 października w Bio Barze będą serwowane konkursowe posiłki z produktów ekologicznych w bardzo przystępnych cenach np. obiad firmowy za 11 zł. Przez kolejne tygodnie gotować będą uczestnicy konkursu. W każdy weekend gotować będzie kucharz, który zyska największe uznanie klientów. - Zapraszamy od poniedziałku do soboty od godz. 11.00 do 19.00 oraz w niedziele od godz.11.00 do 17.00 wszystkich zainteresowanych odkrywaniem nowych smaków, a także kucharzy, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie – powiedział Jerzy Niczyporuk, właściciel Bio Baru Zielony Jesz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group