Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3953
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pokaż swoje prace w BWA

Niedziela, 8 kwietnia 2018, 18:15
Autor: BWA
Jeśli rysujesz, malujesz, rzeźbisz, uprawiasz fotografię, projektujesz modę itp. pozwól, by z twoim dorobkiem zapoznał się artysta, udzielił wskazówek, podpowiedział dalsze działania! Przyjdź do BWA i przynieś swoje prace lub ich dokumentację fotograficzną. 10 kwietnia (wtorek) o godz. 14.00 czeka na Ciebie Edyta Kulla!

Edyta Kulla jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W 1997 roku uzyskała dyplom w zakresie projektowania szkła. Od roku 2000 zajmuje się prowadzeniem pracowni witrażu i szkła artystycznego według własnego programu, a także projektuje wnętrza, wydawnictwa i realizuje szklane obiekty użytkowe.

Jeleniogórskie biuro wystaw Artystycznych przystępuje do realizacji comiesięcznych indywidualnych spotkań z artystami, adresowanych do wszystkich, którzy zajmują się amatorsko twórczością plastyczną. Taka forma bezpośredniego kontaktu z twórcą będzie szczególnie pomocna młodym ludziom, którzy planują studia artystyczne lub zastanawiają się dopiero nad wyborem przyszłej drogi zawodowej, ale BWA zaprasza również tych, dla których bez względu na wiek, twórcze wyrażanie siebie jest ważną sferą ich życia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group