Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 5000
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Podzielili się dobrocią

Niedziela, 6 grudnia 2009, 9:09
Aktualizacja: 16:13
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Podzielili się dobrocią
Fot. rylit
W Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze zorganizowano wczoraj zabawę mikołajkową, do której – oprócz dzieci pracowników ZSRA – zaproszono 25–cioro dziewcząt i chłopców z oddziału jeleniogórskiego Polskiego Związku Głuchych.

Zanim nastąpiło wręczenie oczekiwanych darów od świętego Mikołaja, wszystkie dzieci zasiadły do wspólnego poczęstunku i wzięły udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez organizatorów: nauczycieli i uczniów „Rzemiosł”.

Mali goście wzięli udział w różnego rodzaju quizach i tańcach. O ile całą organizację wzięła na siebie szkoła, to prezenty i nagrody wręczono dzieciom niepełnosprawnych dzięki hojności Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz Przedsiębiostwo Energetyki Cieplnej.

Obie firmy zafundowały dzieciom również część poczęstunku. Na wspólnej zabawie wszystkich dzieci upłynęło to przedpołudnie, którego zwieńczeniem było przybycie oczekiwanego z niecierpliwością Św. Mikołaja.

Każde dziecko dostało worek z prezentami. Celowość takich integracyjnych spotkań jest bardzo słuszna, bo pozwoli małym dzieciom , które często nie zdają sobie sprawy ze swojej inności, na wspólne przebywanie i zabawę ze swoimi rówieśnikami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group