Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 11708
Zalogowanych: 68
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Podwójnie na dwóch gazach

Poniedziałek, 8 lutego 2010, 12:31
Aktualizacja: 12:32
Autor: TEJO
Dwukrotnie tego samego dnia wpadł na jeździe po pijanemu. Zatrzymany za pierwszym razem miał 2,3 promila alkoholu w organizmie, a za drugim – już blisko trzy promile. W dodatku obowiązywał go wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mowa o kierowcy auta marki Lancia, który wczoraj około godz. 11 jechał przez Miłków, a sposób prowadzenia przez niego pojazdu zaintrygował policjantów. Zatrzymali mężczyznę, od którego śmierdziało alkoholem.

– Przeprowadzone badanie wykazało, że miał on 2,3 promila. W trakcie kontroli okazało się również, że naruszył on zakaz sądowy. Kierowca posiadał dwukrotny 3 –letni zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje go do 24 stycznia 2011 roku.
W związku z tym, że kierowca nie mógł dalej kierować autem poprosił o dowiezienie go do domu swojego znajomego – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Jak się okazało, zalecenie policji mężczyzna miał w głębokim poważaniu. Kilka godzin później ponownie został zatrzymany do kontroli, tym razem w Kowarach. Był jeszcze bardziej pijany (trzy promile). Policjanci, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę, samochód zabezpieczyli na parkingu policyjnym.

Sprawcy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym oraz naruszenie zakazu sądowego grozić może kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
204
Tak, często
12%
Czasami
47%
Nigdy
8%
Nie, wolę autobus
5%
Nie, bo mam samochód
28%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Śmierć w Staniszowie!
 
Aktualności
W Staniszowie zabawa trwa
 
Aktualności
Koncert w Zachełmiu
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group