Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 5063
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podróże z Bolkiem i Lolkiem w „Muflonie”

Wtorek, 19 marca 2013, 8:53
Aktualizacja: 17:28
Autor: mestra
Jelenia Góra: Podróże z Bolkiem i Lolkiem w „Muflonie”
Fot. mestra
Gorąca Hiszpania, radosna Finlandia i tajemnicza Grecja – zawitały do jeleniogórskiego „Muflonu”. Zabawie i radości nie było końca, a to wszystko za sprawą kolejnej imprezy z cyklu: „Poranki Rodzinne”.

W niedzielę (17 marca 2013 roku) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze już po raz trzeci odbyło się spotkanie pn. „Poranki Rodzinne”. Tym razem 30 dzieci i dorosłych wyruszyło wraz z „Bolkiem i Lolkiem” w podróż po Europie. Poznawali kulturę Hiszpanii, gdzie torreador walczył z bykiem na arenie, w Finlandii obejrzeli wyścig renów, a w słonecznej Grecji stanęli oko w oko z mitycznym Posejdonem.

Oprócz filmów animowanych z lubianymi bohaterami, organizatorzy przygotowali warsztaty plastyczne, zabawy edukacyjne i konkursy z nagrodami. Wiele radości sprawił dzieciom konkurs plastyczny na najpiękniejszego słonia (logo „Poranków Rodzinnych”), w którym jury wyróżniło i nagrodziło aż dziewięć prac. W trakcie warsztatów maluchy i ich opiekunowie uczestniczyli w reportażu (wyświetlanym zawsze na początku spotkania) i odpowiadali na pytanie: „Co to jest podróż?” oraz „Gdzie chcieliby się w podróż wybrać?”.

Na koniec organizatorzy imprezy ogłosili Ogólnopolski Konkurs: „Cała Polska rysuje z Bolkiem i Lolkiem”, nagłośniony przez Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK Sp. z o.o. (regulamin znajduje się na stronie: http://www.bolekilolek.pl/konkurs1). Jednocześnie zaprosili dzieci na 7. kwietnia, na kolejny „Poranek Rodzinny” z „Pampalinim Łowcą Zwierząt”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
397
Jest nowy
8%
1-5 lat
14%
5-10 lat
19%
10-20 lat
41%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group