Czwartek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 6587
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa A i B: Podgórzyn i Rybnica na czele – podsumowanie niższych lig

Poniedziałek, 26 września 2011, 14:35
Aktualizacja: 14:36
Autor: Przemo
klasa A i B: Podgórzyn i Rybnica na czele – podsumowanie niższych lig
Fot. archiwum
W grupie I, A–klasy Endico–Mitex Podgórzyn pokonał w meczu na szczycie KS Chełmsko Śląskie 2:1 i utrzymał prowadzenie w ligowej tabeli. Równie ciekawie było we Wleniu, gdzie po zwycięstwie 2:1 z Pogonią – Juvenia samodzielnie przewodzi w stawce drużyn ubiegających się o awans do A–klasy.

Wynik A-klasy:

Grupa I:

Endico-Mitex Podgórzyn - KS 1946 Chełmsko Śląskie 2:1
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Lubawka 3:1
Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków 1:0
Pub Gol Jelenia Góra - Piast Bolków 2:1
Pogoń Świerzawa - Victoria Czadrów 4:1
Chojnik Jelenia Góra - Nysa Wolbromek 3:2
Woskar Szklarska Poręba - KS Łomnica 1:1

Grupa II:

Błękitni Studniska Dolne - Orzeł Platerówka 1:4
Skalnik Rębiszów - Cosmos Radzimów 1:2
Bazalt Sulików - Stella Lubomierz 0:2
Chmielanka Chmieleń - Sudety Giebułtów 2:3
Kwisa Świeradów Zdrój - Gryf Gryfów Śląski 1:1
LZS Radostów - Pogoń Markocice 4:1
Włókniarz Leśna - Jaśnica Opolno Zdrój 2:0

Grupa III:

KS Łąka - LKS Ocice 1:2
Apis Jędrzychowice - Przyszłość Dłużyna 9:2
Jawa Otok - LZS Radogoszcz 5:1
Sparta Zebrzydowa - Cosmos Milików 3:1
GKS Iwiny - LZS Łaziska 2:1
Iskra Łagów - Hutnik Pieńsk 5:1
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Górnik Węgliniec 4:5

Wyniki B-klasy:

Grupa I:

Gnejs Ogorzelec - Amfibolit Leszczyniec 0:4
Czarni Przedwojów - Bóbr Opawa 6:0
Lesk Sędzisław - Dragon Miszkowice 3:1
Dolomit Pisarzowice - Spójnia Sady 7:2
Orły Lipienica - Bóbr Marciszów 0:1
Uran Okrzeszyn - LZS Janiszów 2:0

Grupa II:

KS Maciejowa - LZS Kostrzyca 4:2
Pub Gol II Jelenia Góra - Rudawy Janowice Wielkie 5:3
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - Potok Karpniki 5:2
Sokół Sokołowiec - Hottur Borowice 2:3
Gol Jelenia Góra - GLKS Czernica 3:1
Pogoń Wleń - Juvenia Rybnica 1:2
Bobry Wojanów - Lechia Piechowice 6:3 (mecz w Dąbrowicy)

Grupa III:

Fatma Pobiedna - Bazalt Wojciechów 4:1
Rolnik Rząsiny - LZS Pisarzowice 1:2
LZS Henryków - LKS Świecie 3:0
KS Pasiecznik - Olsza II Olszyna Lubańska 6:2
Kwisa Mroczkowice - Granica Miłoszów 1:5 (mecz w Orłowicach)
Pauzował: LZS Kościelnik

Grupa IV:

Rybak Parowa - Roan Tomisław 4:2
LZS Niwnice - Kwisa Kierżno 1:1
LZS Brzeźnik - Chrobry Nowogrodziec 2:1
Granit Gierałtów - LZS Kotliska 8:2
Orliki Węgliniec - TS Parzyce 2:0 (mecz w Czerwonej Wodzie)
Pauzował: LZS Sobota

Grupa V:

Majdan Bolesławice - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 7:0
LZS Nowa - KS Trzebień 8:0
GKS Gromadka - KS Stare Jaroszowice 2:2 (mecz w Krzyżowej)
LKS Dobra - LKS Mierzwin 2:0
Znicz Kruszyn - Zbylut Zbylutów 4:1
Kolonia Bolesławiec - LKS Kraśnik Dolny 3:1

Grupa VI:

LZS Radomierzyce - LZS Ręczyn 2:5 (mecz w Łagowie)
Sudety Sieniawka - WKS Żarki Średnie 1:2
WKS Działoszyn/Krzewina - Nysa II Zgorzelec 2:4
LZS Zaręba - Piast Czerwona Woda 11:0
Orzeł Kostrzyna - LZS Porajów-Kopaczów 4:5

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group