Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7061
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Podczas bójki ciężko ranił nożem dwie osoby

Poniedziałek, 4 stycznia 2016, 10:12
Aktualizacja: 10:14
Autor: 112
Region: Podczas bójki ciężko ranił nożem dwie osoby
Fot. Archiwum
Przed sądem stanie 32–letni mieszkaniec Piechowic, który w noc sylwestrową ciężko ranił dwóch braci. Poszkodowani trafili do szpitala. Napastnik oraz dwójka jego znajomych jeszcze tego samego dnia w godzinach popołudniowych zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Pokrzywdzeni, w stanie nietrzeźwości pod jednym ze sklepów zaczepili czekających na samochód 23-letnią kobietę oraz 39-letniego mężczyznę. Pomiędzy nimi doszło do kłótni, a następnie bójki. W międzyczasie nadjechał 32-latek, który wyjął nóż i ciężko ranił braci. Po zdarzeniu cała trójka uciekła.

O zdarzeniu oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze powiadomił przypadkowy przechodzień. Poszkodowani z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie napastnika oraz pary, która brała udział w zdarzeniu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji wytypowali, a następnie jeszcze tego samego dnia w godzinach popołudniowych zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała, a także kobietę i mężczyznę , którzy brali udział w bójce.

- Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału procesowego następnego dnia po zdarzeniu sąd zastosował wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres jednego miesiąca, a kobieta i mężczyzna zostali objęci dozorem policyjnym oraz mają zakaz opuszczania kraju. 32-latkowi za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a jego znajomym do trzech lat – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group