Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 4218
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Po złamanej wierzbie został bałagan

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 3 czerwca 2016, 8:43
Aktualizacja: Sobota, 4 czerwca 2016, 7:57
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Czytelnik
– 17 maja br. Jelonka.com zamieściła uwagi Czytelnika o zawalonej wierzbie, tarasującej potok Młynówka wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Podwale. Krytyka poskutkowała, ponieważ zwalisko wreszcie usunięto. Niestety po „bałaganiarsku” – pisze nasz Czytelnik i przesyła zdjęcia. Rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Zbigniew Rzońca zapewnia, że wszystko zostanie posprzątane.

- Na poboczach pozostawiono sterty gałęzi – opisuje jeleniogórzanin. - Dziwi taki brak wrażliwości na estetykę, tak przyjemnego po remontach zakątka miasta, odwiedzanego często nie tylko przez rowerzystów. Kilkanaście metrów dalej na tej samej ścieżce zagraża przechodniom i cyklistom beztrosko porzucona betonowa płyta, wystająca z nawierzchni - dodaje Czytelnik.

Rzecznik MPGK Zbigniew Rzońca zapewnia, że jeśli są to pozostałości po usuniętej wierzbie, natychmiast zostaną posprzątane. Tuż po naszej interwencji na miejsce pojechał jeden z pracowników zieleni miejskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~KatPolski 3-06-2016 10:59
Oczywiście, nie można było od razu zrobić tego, jak należy. Ale czego się spodziewać po ignorantach. Czyli znowu bylejakość - jeleniogórski standard.
~no tak 3-06-2016 16:52
To jest przyroda! Ileż można ingerować w naturę???! Jeleniogórski standard to jest wieczne narzekanie i nicnieobienie!
~tak ma być 3-06-2016 21:14
podpisać należy następną umowę o dzieło, wypłacić następne pieniądze i przesunąć gałęzie na sam środek drogi, potem należy podpisać następną umowę na zebranie gałęzi i załadunek na przyczepę, potem należy podpisać następną umowę na wywiezienie tego wszystkiego, podpisać umowę na wybranie placu(przetarg!!!) na którym zostanie wyładowany ten cały bałagan i spalony na miejscu, nie zapomnijcie podpisać umowy(przetarg!!!) na wybór odpowiednich zapałek z wykluczeniem osób w przetargu oferujących zapalniczki!proste? proste!!!
~wiosenka 3-06-2016 21:44
To jest sarkastyczna wypowiedź, która nic nie wnosi do tematu.
~Pieta 3-06-2016 22:43
Plyta nie wystaje nawieszchni tylko lezy na scieszce a pozostala po plocie PKS i lezy tam kilka lat
~do wiosenka 3-06-2016 23:49
kłopoty z percepcją?, widać wiosenka jest wysublimowanie wyalienowana, ot taki panegiryk...
~ 4-06-2016 9:47
Temat tygodnia w jelonce. Normalnie strach już tu zaglądać, bo jako jeden z tematów dnia znajdziemy tutaj artykuł o stercie leżących gałęzi. Trochę dziwnie jest, że inspirowani donosem czytelnika dziennikarze zaczęli uprawiać polemikę z rzecznikiem MPGK na temat sterty gałęzi. Porażający w tym wszystkim jest fakt, iż redaktorzy tego zaszczytnego portalu nie zdają sobie najwidoczniej sprawy, że to idzie w świat i kreuje wizerunek naszego miasta po za jego granicami? Chyba wystarczyłby telefon z prośbą o uprzątnięcie sterty.
~ 4-06-2016 20:18
drewno sprzedali a syf zostawili i jeszcze miasto im za to zapłaci jaja normalnie !!! co za rządy w tyj miescinie
~Aktor 6-06-2016 12:00
No to straszne, doprawdy, w tym mieście jest wiele innego szajsu które wymaga natychmiastowej interwencji, a oni tupe zawracają jakimiś gałązkami. Czemu nie zaczną pisać do urzędu o smrodzie z oczyszczalni, czy wymianie nawierzchni np. na pijarskiej gdzie zmieniono organizacje ruchu, czy zmianie w cyklu świateł po zmianach organizacyjnych ruchu itp.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group