Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Po wódce, za szybko i do rowu

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

2,2 promile alkoholu we krwi miał kierowca hyundaia, który w czwartek w okolicy stacji paliw Orlen w Mysłakowicach wjechał do rowu, po czym trafił do szpitala. Nietrzeźwy miał jednak więcej szczęścia niż rozumu i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Za jazdę po pijanemu oraz spowodowanie kolizji grozi mu do dwóch

reklamy

Nietrzeźwy kierowca zielonego hyundaia około godziny 16.15 na drodze do Karpacza najprawdopodobniej docisnął pedał gazu, stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. W rowie w okolicy Czerwonego Dworka zauważyli go przypadkowi kierowcy, którzy o sprawie zawiadomili policję.

Kierowca był kompletnie pijany. Miał też obrażenia ciała i został przewieziony do szpitala. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po wyjściu ze szpitala odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym, stworzenie zagrożenia dla zdrowia i życia innych uczestników drogi. Za to grozi mu do dwóch lat za kratami więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka