Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6723
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po służbie policjant zatrzymał dwóch podejrzanych

Piątek, 25 czerwca 2021, 17:00
Aktualizacja: 17:01
Autor: 112
Jelenia Góra: Po służbie policjant zatrzymał dwóch podejrzanych
Fot. Archiwum Policji
Policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymał 26-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu oraz 39-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież.

Funkcjonariusz 24 czerwca około godziny 19.30 w czasie wolnym od służby, będąc na spacerze z żoną i dzieckiem na ul. Słowackiego w Jeleniej Górze, zauważył mężczyznę, który był poszukiwany. 26-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od trzech – miał do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 6 miesięcy za kradzieże i włamania. 26-latek dodatkowo podejrzewany jest o kolejną kradzież z włamaniem.

W tzw. międzyczasie policjant zauważył mężczyznę, który szedł z koszem wypełnionym towarem. Funkcjonariusz podejrzewał, że mężczyzna chwilę wcześniej dopuścił się kradzieży w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Policjant go zatrzymał. Okazał się nim 39-letni jeleniogórzanin. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna w koszu miał artykuły spożywcze o wartości ponad 600 zł, które ukradł w sklepie i uciekł.

Zatrzymani zostali przekazani patrolowi policji, który został wezwany na miejsce.

39-letni mężczyzna za kradzież odpowie przed sądem, a grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. Drugi z mężczyzn został przekazany do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

14
74%
Cieszy
3
16%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group