Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Po akcji „Pieszy kontra pojazd”

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Wczoraj (25.04) policjanci jeleniogórskiej drogówki dyscyplinowali pieszych i kierowców, w ramach akcji „Pieszy kontra pojazd”. akresu ruchu drogowego.

Funkcjonariusze ukarali mandatami dziewięciu pieszych, głównie za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej oraz przechodzenie w miejscach niedozwolonych oraz 26 kierujących, głównie za nieustąpienie pierwszeństwa pieszym oraz nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych.

- Celem tych działań jest wpojenie pieszym oraz kierującym obowiązku stosowania się do przepisów z zakresu ruchu drogowego, które niejednokrotnie lekceważą i lekkomyślnie narażają swoje zdrowie i życie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka