Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2522
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Po akcji „Pieszy kontra pojazd”

Wiadomości: Region
Środa, 26 kwietnia 2017, 13:21
Aktualizacja: 13:23
Autor: 112
Fot. Archiwum
Wczoraj (25.04) policjanci jeleniogórskiej drogówki dyscyplinowali pieszych i kierowców, w ramach akcji „Pieszy kontra pojazd”. akresu ruchu drogowego.

Funkcjonariusze ukarali mandatami dziewięciu pieszych, głównie za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej oraz przechodzenie w miejscach niedozwolonych oraz 26 kierujących, głównie za nieustąpienie pierwszeństwa pieszym oraz nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych.

- Celem tych działań jest wpojenie pieszym oraz kierującym obowiązku stosowania się do przepisów z zakresu ruchu drogowego, które niejednokrotnie lekceważą i lekkomyślnie narażają swoje zdrowie i życie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jest male ale 26-04-2017 21:39
Wiadomo ze pieszy czasem wchodzi na jezdnie jak baran nie patrzy w prawo lewo prawo tylko laduje się a z drugiej strony przejścia dla pieszych oczywiście wszystkie powinny być bardzo dobrze oświetlone a nie jak widze jedno ladnie a drugie wcale i czym się dziwic ze mamy zle oświetlone przejścia zaraz będą komentarze ze znak ze pasy itp. jest mnóstwo aczy się czepiac aby nie poprawidz dobrej sytuacji oświetlenia przejścia pozdr
~xx 27-04-2017 12:30
Zamiast organizować durne akcje niech lepiej zastępują niebezpieczne przejścia tunelami lub kładkami naziemnymi.Tak jest na Zachodzie i nie ginie tylu pieszych co u nas.No ale oczywiście skąd wziąć na to pieniądze,łatwiej namalować wszędzie zebry ,wystarczy kilka literków białej farby.Dziki kraj,dzikie obyczaje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group