Zalogowanych: 18

Jelenia Góra: Po 13 minutach było już 5:0!

Czwartek, 12 listopada 2020, 16:13
Aktualizacja: 16:35
Trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra w meczu 13. kolejki II ligi wojewódzkiej wysoko pokonali Nysę Zgorzelec. Już po 13 minutach gry było 5:0, a końcowy rezultat to 10:2.

Autorem 5 goli w tym meczu był Maciej Drzymkowski (wszystkie w pierwszej połowie, w tym 4 w ciągu 13 minut), dwa trafienia dołożył Szymon Makowski, a po jednym Adrian Ociepa, Wojciech Kania i Szymon Martyniuk. W tabeli grupy drugiej II Ligi Dolnośląskiej trampkarzy Karkonosze są na prowadzeniu.

Karkonosze Jelenia Góra - Nysa Zgorzelec 10:2 (6:2)

Gole: 1:0 Drzymkowski 2', 2:0 Drzymkowski 3', 3:0 Drzymkowski 5', 4:0 Ociepa 12', 5:0 Drzymkowski 13', 5:1 Kaźmierczak 15', 6:2 Kwieciński 31', 6:2 Drzymkowski 32', 7:2 Kania 43', 8:2 Makowski 44', 9:2 Makowski 62', 10:2 Martyniuk 71'.

Karkonosze: Fediuk - Drzymkowski, Gwaj, Kania, Makowski, Ociepa, Pietrzyk, Podobiński, Szachowski, Szopiński, Zemlak oraz Sadowski, Rombek, Kozłowski, Krygier, Martyniuk, Sowiński.
Nysa: Strózik - Urbanowicz, Kaźmierczak, Czabaj, Herman, Kwieciński, Michalski, Miszczuk, M. Tymiński, K. Tymiński, Wronkowski oraz Figura, Ardeli, Jaworski, Kardach, Sawicki, Stankiewicz.

W ostatniej kolejce Karkonosze zagrają w Lubaniu z Łużycami, czyli z liderem grupy - 14.11, godz. 16:00.