Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 5976
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Płonęły dwa auta. Jedno podpalone przez złodzieja paliwa?

Piątek, 1 kwietnia 2011, 9:36
Aktualizacja: 9:37
Autor: KMP
Dzisiaj rano w al. Jana Pawła II przy stacji Statoil zapalił się seat ibiza. Wczoraj przy ul. Kiepury w płomieniach stanął volkswagen golf, z którego złodzieje próbowali ukraść paliwo.

Gaszenie seata ibizy, w którym zapaliła się komora silnika, trwało około pół godziny. Nikt w tym pożarze nie ucierpiał. Z ogniem poradził sobie jeden zastęp złożony z pięciu jeleniogórskich strażaków. Przyczyny nie ustalono: mogła to być, na przykład, wadliwa instalacja elektryczna.

Wczoraj natomiast około godz. 21. 30 przy ul. Kiepury palił się volkswagen golf. Jak ustaliła policja najprawdopodobniej dwóch nieletnich w wieku około 13- 14 lat chciało ukraść paliwo z zaparkowanego pojazdu. Zauważył to właściciel jednego z samochodów i ruszył w pościg za małoletnimi złodziejami, ale ich nie dogonił. W międzyczasie jeden z nastolatków najprawdopodobniej podpalił rozlane paliwo. Jak przypuszcza policja, miał to uczynić dla zatarcie śladów. Pożarem został objęty volkswagen golf, jednak dzięki szybkiej akcji strażaków samochód uratowano.

Dochodzenie w tej sprawie obecnie prowadzi policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group