Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Platforma górą

Audio

Czytaj na głos

Autor: AGA 1 min czytania

Jeleniogórzanie zagłosowali nogami w prawyborach.

reklamy

Jeleniogórskie Forum Samorządowe zorganizowało w sobotę heppening przedwyborczy pod hasłem „Głosuj nogami”.

- Mieszkańcy miasta przechodząc przez bramki oznaczone nazwami partii opowiadali się zgodnie ze swoimi preferencjami – poinformował Grzegorz Rychter z JFS.
W nagrodę otrzymywali kiełbasę wyborczą i cukierki rozdawane przez członków stowarzyszenia i jeleniogórskich radnych.

Wyborców do udziału w wyborach nakłaniali też kandydaci. Wśród nich zauważyliśmy Marcina Zawiłę i Józefa Zabrzańskiego.

Zdecydowanie najwięcej przejść zanotowała bramka Platformy Obywatelska – 364. Na drugim miejscu uplasowało się Prawo i Sprawiedliwość – 158. Lewica i Demokraci byli trzeci – 110. Na pozostałe ugrupowania „nogami” zagłosowało 25 uczestników wydarzenia. 56 dało do zrozumienia, że na wybory nie pójdzie.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka