Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 19 marca
Imieniny: Józefa, Bogdana
Czytających: 17489
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Plastyczne Talenty najmłodszych na wystawie w ODK

Czwartek, 4 czerwca 2015, 8:49
Aktualizacja: 11:24
Autor: Natalia
Jelenia Góra: Plastyczne Talenty najmłodszych na wystawie w ODK
Fot. Natalia
W Galerii HALL przy ul. Komedy–Trzcińskiego w Jeleniej Górze została wczoraj (3.06) otwarta wystawa prac uczniów „Talenty 2015” pod tytułem „Moja podróż w kosmos". Temat pobudził wyobraźnię dzieci i powstało wiele oryginalnych prac. Ekspozycję można oglądać w ODK do 31 sierpnia.

„Talenty” to coroczny projekt plastyczny, w którym biorą udział uczniowie szkół podstawowych. Za każdym razem temat jest inny. Tegoroczny bardzo zainteresował dzieci – z jeleniogórskich podstawówek napłynęło blisko 150 prac.

Kosmiczny temat „wymyśliła” Dorota Leszczyłowska z ODK. Na pytanie, dlaczego wybrała taki temat odpowiedziała: Zawsze chciałam coś takiego namalować kiedy byłam w szkole podstawowej, więc dlaczego nie? I dodała: Niestety, nie udało się pokazać wszystkich prac ze względu na ich liczbę. Dlatego z każdej szkoły wybrano jedną, która zrobiła największe wrażenie.

Każde dziecko, które wzięło udział w tym wydarzeniu otrzymało pamiątkowy dyplom, a autorzy najciekawszych prac – także upominki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
514
Tak
66%
Nie
23%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
11%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
95% Polaków tego unika, a jelita tego właśnie chcą
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Szkoła w Kopańcu tylko do wakacji
 
Pieniądze
Nagroda dla Marexu
 
Uzdrowisko Cieplice
Leczenie oczu wodą termalną – specjalność Uzdrowiska Cieplice
 
Karkonoski Park Narodowy
Spokój dla cietrzewi i sokołów. Szlaki czasowo zamknięte
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group