Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 6835
Zalogowanych: 46
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Place zabaw bezpieczne

Wtorek, 11 maja 2021, 14:15
Aktualizacja: 14:16
Autor: MPGK
Jelenia Góra: Place zabaw bezpieczne
Fot. MPGK
Nastała wiosna, wraz z nią i z ustępującą pandemią, zapełnią się niebawem jeleniogórskie place zabaw. W utrzymaniu MPGK jest ich aż 30. Najładniejsze z nich znajdują się: na Czarnem, na Pl. Różanym, Pl. Kościuszki, w Parku Norweskim, przy ul. Okrężnej, w Goduszynie i Jagniątkowie. Niestety część jest notorycznie dewastowana, Tak dzieje się na przykład z placem zabaw na Osiedlu Robotniczym.
Na wszystkich placach bawiące się dzieci będą jednak bezpieczne - zapewnia Piotr Trzciński, kierownik brygady remontowej MPGK. - Przed sezonem naprawiliśmy w huśtawkach uszkodzone łańcuchy, sprawdziliśmy też ich wytrzymałość, dokręciliśmy poluzowane śruby, przejrzeliśmy wszystkie drewniane domki zabawowe, zjeżdżalnie oraz karuzele.

Na każdym placu brygada remontowa MPGK jest raz w tygodniu, na bieżąco naprawiając to, co zostało zdewastowane i popsute. Place zabaw przy ul. Fortecznej i Lwóweckiej zostaną niebawem ogrodzone.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
728
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
14%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
31%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
50%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Właściwie Izrael walczy z Palestyną?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Inne wydarzenia
Odkryli karty. Tak wygląda cała trasa
 
Aktualności
Dworzec w Miłkowie znów żyje
 
Aktualności
Święto Rodzin Zastępczych na Wzgórzu Kościuszki
 
Aktualności
Pokolenia razem na szkolnym jubileuszu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group