Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 5588
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

PKW powinna powtórzyć wybory?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 24 listopada 2014, 10:16
Aktualizacja: 10:20
Autor: Jelonka.com & Telewizja StrimeoTV
Wielu mieszkańców Jeleniej Góry zastanawia się nad prawdziwością wyników wyborczych, nieprawidłowościami, jakie zaistniały podczas liczenia głosów oraz skomplikowanymi kartami do głosowania, przez które wiele oddanych głosów zostało unieważnionych.
Jak jeleniogórzanie oceniają przygotowanie wyborów przez Państwową Komisję Wyborczą oraz czy ich zdaniem głosowanie powinno zostać powtórzone, dowiecie się w programie „Głos ulicy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~g 24-11-2014 11:31
Gdy­by wy­bory miałyby coś zmienić, to daw­no zos­tałyby zakazane.
rymcycymcy 24-11-2014 14:34
A ...PKW może "powtórzyć wybory" ? :) ...ma taką władzę żeby o tym decydować ? :)
~Demokrata 24-11-2014 15:38
Oczywiscie gdyz to byl chwyt wyborcy ponizej jego godnosci. To co wygagywal Komorowski , Kopacz i ich osmieszanie wyborcow za ich nie wiedze to ponizanie ludzi . Ja uwazam ze hanba okryli sie ci co teraz zawladneli panstwem jako jedyna dyktatorska partia wraz z ludzmi ktorzy maja tyle z rolnictwem co piekarz z chirurgia.Tylko patriotyczne sily wraz z demokratycznym spoleczenstwem moga domagac sie by wybory mialy zmamiona przejrztstosci. Bo my wybieramy wladze ktora ma sluzyc ludziom a nie elitom partyjnym. Stop dyktatom to nie Bialorus a my nie podludzie ktorymi mozna manewrowac dla i w okreslonym zamiarze i celu.Mamy demokracje czy zamordyzm, jesli narod mowi ze chce prawdy to ma ja otrzymac a nie walczyc z narodem.Te wybory to farsa i powinny byc powtorzone, gdyz zbaczamy z demokracji.
~siwy 24-11-2014 16:11
Wybory były udciwe a tym którzy przegrali jak zwykle nie pasuje czy oni myślą ze na wyborach byli sami d...lie ,czas przełknąć zabe , tylko pis meze myśleć ze kto nie znami ten zle głosowal a na wybory za cztery lata zapraszam
~ 24-11-2014 17:05
Dla jasności : jestem przeciw Po. ale też PiS, SLD, PSL, a także TR, Nowej Prawicy i etc,etc,etc.Bo wszystkich uważam za bandę..., i tu przerwę epitety w obawie o pozwy sądowe. ''Ale wicie i rozumicie", co chciałam wyrazić.Nowe wybory ? ależ tak, pod warunkiem,że za kasę partii i partyjek. Bo przecież każda partia startująca w wyborach miała swojego przedstawiciela w komisji wyborczej.I jeśli dokonały się kanty,( co jest prawdopodobne a nawet możliwe) , to dlatego ,że ktoś ( przedstawiciele partii różnych ) nie zachowali należytej czujności.To teraz partie na własny koszt organizują nowe wybory...
~Boss 24-11-2014 17:08
Co to da że wybory zostaną powtórzone ?-NIC jedna partia dostanie mniej procent druga więcej coś to zmieni ?-NIC zostaną ci sami ludzie pojawi się jakieś nowe nazwisko kolejny słup który nie ma nic do gadania bo wszystko rozgrywa się na górze panowie dogadują się między Sobą i kreują rzeczywistość zwykły marketing polityczny sondaże na zamówienie,dostęp do mediów ,bilbordy,reklamy cały czas ten sam produkt za każdym razem inaczej zapakowany a ludzie się nabierają padają stwierdzenia że wybory zostały sfałszowane kto z PIS,PO,SLD,PSL zgłosił to oficjalnie w prokuraturze kto z opozycji dał hasło wyjdźcie na ulicę NIKT po to jedna klika chcecie zmian to wyjdźcie na ulicę bez polityków Korwina ,Kaczyńskiego którzy nie są żadną opozycją tylko wspólnikami w interesach robionych naszym kosztem
~ 24-11-2014 17:16
yyy, Demokrato,cóz to jest zmamiona przejrzystość?Chyba raczej nie jest to korzystne zjawisko,zwlaszcza w takiej konotacji. Mamić -=zwodzić, oszukiwać. Czy aby już w tej chwili w tej calej polityce nie ma za dużo tej zmamionej przejrzystości ? Jeszcze więcej potrzebujesz ?
~do siwy 25-11-2014 8:21
mi tak jakoś ciężko uwierzyć w to że nasz naród na syndrom sztokholmski choruje i ciągle popis wybiera a po za tym zaniżenie liczby głosujących i rzucanie potem pretensjami do ludzi że nie chodzą głosować to też byłaby niezła zagrywka
~Tuiteraz 25-11-2014 16:58
Ja to bym powtórzył jeszcze raz sondę bo ta została zrobiona nieudolnie.W sumie trzy osoby(myślę,że nie było więcej chętnych).Najwięcej a w zasadzie nic do powiedzenia miała Pani, która myśli że powinny być powtórzone a generalnie nie ma pojęcia o sposobie liczenia,terminach i całej tej ordynacji. Jeżeli się bazuje na niekompetentnych osobach to tak jest.Widać tu wyraźny wpływ propagandowy na szarą masę ludzką.
~STACH 25-11-2014 18:49
A mówiłem już dawno olejcie te wybory, ten cyrk w którym raz na cztery lata wszyscy nagle jesteście tak potrzebni a potem wszyscy mają was w głębokim poważaniu. Nie biorę udziału w tym cyrku i nie denerwuje się , że ktoś kogoś zrobił w konia, coś tam sfałszował czy zafałszował. Żyje zdrowiej. Nie ważne na kogo oddasz głos, jest to bez znaczenia na poziom Twojego życia cz też Twoich dzieci. Nie ważne kto wygra wybory przyszłość Twoich dzieci jest zagranicą.
~rencista 25-11-2014 20:20
popieram Stacha w .calosci. na mafie nie ma lekarstwa.
~Grubainka2 26-11-2014 6:21
Wybór trudnymi wybór miedzy kiła a choroba krwotocznie czerwono zawiła, jeśli kolor ma dla kogoś znaczenie to ja nie zaśpiewam chodź pomaluj mój świat ponownie na CZERWONO-o nie przenigdy droga Iwono! Zawiła przyja POmalowana czerwona lale Czernow i jej protegowanego kolesia Kusiaka ot czerwona sitwa taka! Gdyby nie Zawiła w Jeleniej zniknęłaby "kiła"!. Mamy wiek XXI w Europie, sa w Wałbrzychu, Legnicy galerie i multikina a w Jeleniej Gorze nic nie ma...Życie w tym mieście po Dobranocce zamiera bo tu działalność wszelka zamiera! Panie Obrebalki na Pana głosuje- jeśli Pan te szanse zmarnuje w gębę Panu napluje!!!
~Meczet 27-11-2014 7:09
Tera POlska ta Zielona Koniczyna /kraina, jak dlugo mozna karmic tym ludzi ,oni dostana wzdecia i pozdychaja do 67lat - a co z emerytura. Wybory...a podatek kto zaplaci mocium panie.
~STACH 27-11-2014 11:44
Do PKW powinien wejść prokurator i przedstawić zarzut przynajmniej niegospodarności związanej z wydatkowaniem pieniędzy na system informatyczny który okazał się nic nie warty. W przedsiębiorstwie taka niegospodarność zostałaby zwyczajnie skierowana do organów ścigania tj do prokuratury o popełnienie przestępstwa. Myślę ponadto ,że szkody mo...lne wyrządzone całemu społeczeństwu, a najbardziej ludziom młodym jak i młodzieży nie mającej jeszcze prawa wyborczego , są nieobliczalne bowiem podważają wiarę w fundament demokracji.
~nie nie nie 28-11-2014 14:50
nie powtarzać !!! Przy takiej ordynacji wyborczej to nie ma sensu. Najpierw zmiana ordynacji potem wybory.
~jajolka 30-11-2014 0:31
Nie czytam tych tasiemcowych postów, bo czuć je pisowskim albo korwino-mikkowskim swądem, który przecież nie jest miły. NIE POWTARZAMY WYBORÓW bo to nie wina komisji, że wolimy w większości PO a nawet PSL, bo tutaj mieszka dużo mądrych ludzi więc oczywisty skutek. Komu nie pasuje..proszę bardzo wschodnie rubieże podlaskiego mają wyludnione caaaałe wsie, miejsce więc jest....
~henrysz 1-12-2014 7:49
Wybory są ważne i nie ma potrzeby powtarzania . Nie było żadnych fałszerstw i nie Kaczyński ze swoją sektą przestanie mieszać i siać kłamstwa .
~. 3-12-2014 12:16
Głosujcie tak dalej to będziemy pracować do deski grobowej i to za psie pieniądze

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group