Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 10847
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: PiS chce przedwyborczej integracji

Środa, 11 czerwca 2014, 7:42
Aktualizacja: Czwartek, 12 czerwca 2014, 8:23
Autor: Angela
Jelenia Góra: PiS chce przedwyborczej integracji
Fot. Angela
Jeleniogórscy działacze Prawa i Sprawiedliwości wzywają do przedwyborczej integracji „w celu wypracowania wspólnie alternatywy dla rządzącej w Jeleniej Górze Platformy Obywatelskiej. – Z naszym listem otwartym zwracamy się do różnych środowisk, nie tylko politycznych ale także społecznych. Zapraszamy wszystkich do kontaktu na adres e–mail jgora@onet.com.pl – mówi Krzysztof Mróz

List otwarty Prawa i Sprawiedliwości

Jesienią tego roku odbędą się wybory samorządowe, które zdecydują o poziomie życia mieszkańców naszego miasta. Prawo i Sprawiedliwość w Jeleniej Górze, widząc konieczność głębokich zmian, występuje z propozycją szerokiej współpracy skierowanej do wszystkich, którzy pragną pozytywnych zmian w naszym mieście.

Jelenia Góra od 8 lat nieudolnie rządzona jest przez ludzi Platformy Obywatelskiej. W tym czasie postępuje systematyczna marginalizacja naszego miasta. Młodzi ludzie masowo, po skończeniu nauki, opuszczają Jelenia Górę nie widząc tutaj perspektyw dla siebie. Brakuje mieszkań komunalnych oraz atrakcyjnych miejsc pracy. Jelenia Góra staje się miastem drogim dla żyjących tutaj mieszkańców. Mamy jedne z najwyższych cen wody oraz opłat za wywóz śmieci. Płace w mieście są na niskim poziomie. Brakuje nowych inwestycji, nie licząc kolejnych dyskontów i galerii handlowych. Niewykorzystywane są walory turystyczne i położenie geograficzne a przede wszystkim kwalifikacje i umiejętności Jeleniogórzan. Inwestycje miejskie realizowane są w sposób nieudolny i z opóźnieniami ( np. stadion, Termy Cieplickie, Park Zdrojowy). Na to nakładają się ciągłe konflikty personalne oraz rozgrywki wewnątrz rządzącej w mieście Platformy Obywatelskiej.
Jelenia Góra potrzebuje zmian. Naszym zdaniem nie stać nas na zmarnowanie kolejnych czterech lat.

Widzimy potrzebę zbudowania silnej alternatywy dla obecnego układu rządzącego w mieście. W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi Prawo i Sprawiedliwość jako największa siła opozycyjna zaprasza do współpracy partie polityczne, organizacje społeczne, stowarzyszenia, związki zawodowe, przedsiębiorców, przedstawicieli jeleniogórskiego środowiska naukowego oraz wszystkich aktywnych ludzi z pomysłami i pozytywną energią, którzy tak ja my widzą konieczność zmian w mieście. Chcemy wspólnie opracować dobry program dla Jeleniej Górze i jej mieszkańców. Tylko szerokie porozumienie wszystkich sił politycznych i społecznych umożliwi konieczne, naszym zadaniem, zmiany w mieście. Nie stawiając żadnych warunków, zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu przyszłość Jeleniej Góry do współpracy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group