Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 8024
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Piknik wędkarski na Dzień Dziecka

Wtorek, 3 czerwca 2014, 10:25
Aktualizacja: Środa, 4 czerwca 2014, 7:51
Autor: Mariusz Szalej, Rafał Kubicki
Region: Piknik wędkarski na Dzień Dziecka
Fot. Mariusz Szalej, Jarosław Frątczak
Już po raz czwarty Koło PZW Grodzkie w Jeleniej Górze zorganizowało plenerowe spotkanie najmłodszych wędkarzy z okazji Dnia Dziecka, które jednocześnie było podsumowaniem prowadzonej przez Koło i Szkołę Podstawową nr 2 w Jeleniej Górze szkółki wędkarskiej.

Miejscem spotkania była malownicza żwirownia w Wojanowie. Młodzi adepci wędkarstwa przybyli licznie wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami i rodzeństwem, aby w sportowej rywalizacji uczestniczyć w zawodach wędkarskich, konkursach sprawnościowych, zabawach i innych atrakcjach, posilając się między konkurencjami daniami z grilla, owocami i słodyczami.

Ponieważ pogoda dopisała, spotkanie szybko zamieniło się w rodzinny piknik, a rywalizacja wędkarska wciągnęła zarówno najmłodszych jak i ich opiekunów. Zwieńczeniem zawodów były puchary dla zwycięzców i nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników.

Jednak sama rywalizacja wędkarska stanowiła jedynie wstęp do tego, co organizatorzy i sponsorzy przygotowali w dalszej części spotkania. Konkursy sprawnościowe (także dla rodziców) oraz przejażdżka konna dopełniły programu i stanowiły ukoronowanie pikniku.

Ogromne podziękowania organizatorzy kierują do sponsorów imprezy. To: Firma „York”, „Krycha Bus”, Sklep Wędkarski „Adaś”, Hurtownia Narzędzi i Wędkarstwa „Black”, Okręg PZW Jelenia Góra, Dr. Schneider Automotive, Pałac Łomnica.

Dzięki nim oraz zaangażowaniu wędkarzy z Koła Grodzkie i opiekunów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze młodzi uczestnicy spotkania mieli okazję oderwać się od codziennych zajęć, spędzić miłe chwile na powietrzu, poznać zasady kulturalnej rywalizacji wędkarskiej i cieszyć się wartościowymi, i atrakcyjnymi upominkami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
69
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
32%
Nie najlepiej
19%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group