• Czwartek, 17 października 2019
  • Godz. 7:30
  • Imieniny: Małgorzaty, Ignacego, Wiktora, Marity
  • Czytających: 2794
  • Zalogowanych: 5
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piknik sportowy w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 9 czerwca 2019, 7:27
Aktualizacja: 7:40
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W sobotę (8.06) na terenie Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie odbyły się Mistrzostwa Jeleniej Góry w biegu na hulajnogach, rolkach i nartorolkach. Organizatorami imprezy byli: MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 15.

W imprezie wystartowało 137 zawodników. W trakcie pikniku można było skorzystać z wielu atrakcji - był zjazd z platformy do saneczkarstwa, pokazy tańca szkolnych zespołów, gry i zabawy z harcerzami, konkurs plastyczny, malowanie buziek, bańki mydlane, trampolina, darmowy popcorn i wiele innych.

Wyniki biegu:

Men 8km ( 4 kmCT+ 4kmFT) /nartorolki
1 m-ce Piotr Skowron
2 m-ce Adrian Cheba

J/M
1 m-ce Bartłomiej Krawczyk
2 m-ce Oskar Finowski
3 m-ce Jakub Świergiel

I/Mł
1 m-ce Jan Raizer
2 m-ce Denis Gawlik
3 m-ce Adrian Kochman

Kobiety 4 km (2 kmCT+2 kmFT) /nartorolki
1 m-ce Ewa Gazur
2 m-ce Kinga Mareczek
3 m-ce Julia Gaczyńska

1 m-ce Jagienka Czubernat
2 m-ce Aleksandra Ciepiela
3 m-ce Natalia Wysocka

Przedszkolaki dziewczęta - 150 m/hulajnoga
1 m-ce Aniela Sikora
2 m-ce Karolina Indyk
3 m-ce Anna Majewska

Przedszkolaki chłopcy - 150m
1 m-ce Jakub Matusz
2 m-ce Kacper Zoldi
3 m-ce Oktawian Łuczkiewicz

Dziewczęta rocznik 2011 - 500m
1 m-ce Maja Gąsiorek
2 m-ce Izabela Kasanijach
3 m-ce Emila Rutecka

Chłopcy rocznik 2011 - 500 m
1 m-ce Michał Nowak
2 m-ce Kacper Łuszewski
3 m-ce Bartosz Majewski

Dziewczęta rocznik 2010 - 500m
1 m-ce Maja Brodowska
2 m-ce Kinga Gąsiorek
3 m-ce Marika Lisińska

Chłopcy rocznik 2010 - 500m
1 m-ce Aleks Łuszewski
2 m-ce Tomasz Kondyjewski
3 m-ce Jan Ochmański

Chłopcy rocznik 2009 - 500m
1 m-ce Sylwester Ejszryk
2 m-ce Wojciech Szmitke
3 m-ce Gracjan Błaszczyk

Dziewczęta rocznik 2009 - 500m
1 m-ce Angelika Bieganowska
2 m-ce Julia Pieron
3 m-ce Konstancja Jankowska, Wiktoria Waliszewska

Chłopcy rocznik 2008 - 500m
1 m-ce Michał Talarek
2 m-ce Wiktor Kowal
3 m-ce Max Thomson

Dziewczęta rocznik 2008 - 500m
1 m-ce Malwina Ranoszek
2 m-ce Nikola Jaroszyńska
3 m-ce Zofia Glądała

Chłopcy rocznik 2007 - 500m
1 m-ce Norbert Zmarzak
2 m-ce Damian Kameduła
3 m-ce Wiktor Michalak

Dziewczęta rocznik 2007- 500m
1 m-ce Zuzanna Pieron
2 m-ce Małgorzata Widak
3 m-ce Anna Potkańska

Chłopcy rocznik 2006 - 500m
1 m-ce Wojciech Poręba
2 m-ce Oskar Thomson

Dziewczęta rocznik 2009 / Rolki
1 m-ce Oliwia Watkowska
2 m-ce Hanna Matusz
3 m-ce Wiktoria Waliszewska

Dziewczęta roczni 2008 - 500m
1 m-ce Zofia Glądała
2 m-ce Zuzanna Jędrzejczyk

Chłopcy rocznik 2008 - 500m
1 m-ce Wiktor Kowal
2 m-ce Jakub Ewertowski

Dziewczęta rocznik 2007 - 500m
1 m-ce Małgorzata Widak

Dziewczęta rocznik 2006 - 500m
1 m-ce Anna Kuś
2 m-ce Weronika Usowicz

Kierownik Zawodów: Zbigniew Stępień
Sędzia Główny: Dorota Mężyk - Anufrowicz
Kierownik tras: Tadeusz Poręba
Sekretarz zawodów: Agnieszka Zoldi.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group