Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2525
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piknik na Zabobrzu pełen atrakcji

Poniedziałek, 1 października 2018, 6:08
Aktualizacja: Wtorek, 2 października 2018, 7:08
Autor: ZR
Jelenia Góra: Piknik na Zabobrzu pełen atrakcji
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę, 6 października, jeleniogórskie spółki miejskie połączą swoje siły i zapraszają do wspólnej zabawy podczas II Jeleniogórskiego Pikniku Komunalnego przy ul. Wiłkomirskiego.

W myśl hasła przewodniego "Okaż kulturę - chroń naturę" będzie zachęta do wspólnej troski o nasze miasto, odpowiedzialnego gospodarowania odpadami, przemieszczania się komunikacją miejską oraz racjonalnego korzystania z wody.

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej rozwieją wszelkie wątpliwości co do prawidłowego segregowania odpadów, a każdy śmiałek będzie mógł zasiąść za kierownicą "śmieciarki".

Miejski Zakład Komunikacyjny zaprezentuje nowoczesny autobus służący na co dzień pasażerom komunikacji miejskiej.

Na stoisku Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "WODNIK" dowiecie się Państwo, co można znaleźć w sieci kanalizacyjnej i dlaczego wrzucanie do niej odpadków jest niebezpieczne, a chętni będą mogli skorzystać z warsztatów chemicznych.

Termy Cieplickie zaproszą do strefy rekreacji i chilloutu, gdzie na wygodnych leżakach będzie można odetchnąć od nadmiaru wrażeń.

Ponadto wesprą nas służby miejskie - policja, Straż Miejska oraz straż pożarna, które zaprezentują sprzęt i pojazdy wykorzystywane w codziennej pracy.

TKKF "Orle" zdradzi tajniki gry w bule, jeleniogórska firma "Olinek" zadba o aktywną zabawę dla najmłodszych, a na łasuchów będzie czekał kącik z poczęstunkiem, przygotowanym przez Stowarzyszenie Goduszyn.

Jeśli te atrakcje jeszcze kogoś nie przekonały, to jest "wisienka na torcie". Każdy pełnoletni uczestnik pikniku będzie miał szansę wziąć udział w Wielkim Quizie Wiedzy o Spółkach Komunalnych, w którym główna nagroda to rodzinny lot balonem!

Piknik został objęty honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Jeleniej Góry,

Organizacja pikniku została wsparta przez Dolnośląskie Forum Wodociągowe oraz Jeleniogórską Spółdzielnię Mieszkaniową.

Twoja reakcja na artykuł?

23
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
6%
Nudzi
4
12%
Smuci
2
6%
Złości
2
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group