Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4144
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Piknik integracyjny. Trwają zapisy

Piątek, 1 lipca 2016, 8:10
Aktualizacja: Sobota, 2 lipca 2016, 8:35
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Region: Piknik integracyjny. Trwają zapisy
Fot. Organizator
W najbliższy weekend (2–3 lipca) w „Cyrklandzie„ w Miłkowie odbędzie się XXVI Integracyjny Piknik Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Powitanie Lata". Atrakcji nie zabraknie. Chętni proszeni są o telefoniczne zgłoszenie uczestnictwa.

Piknik rozpocznie się w sobotę o godz. 12.00. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Będzie m.in.: program artystyczny Młodzieżowego Teatru „Cyrkland”, animacja muzyczna, dyskoteka z DJ, poczęstunek (specjały z rożna, pizza z pieca, kawa, herbata, napoje zimne, szwedzki bufet przygotowany przez uczestników - każda rodzina przynosi po jednym kulinarnym daniu lub wypieku w przedziale cenowym 10 – 15 zł). Przewidziany jest też konkurs na dania biwakowe.

- Piknik letni i jesienny to tradycja stowarzyszenia, równocześnie sposób na spotkanie się w większym gronie przyjaciół, wymienienie się doświadczeniami, szczególnie dotyczącymi problemów osób niepełnosprawnych, pochwalenie się osiągnięciami w rozwoju i edukacji – wymienia Bożena Tarłowska. - Takie spotkania w formie pikniku to doskonała forma spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół, oderwanie się od problemów dnia codziennego, a przede wszystkim to rehabilitacja społeczna tak ważna dla wspomagania rozwoju psychofizycznego. Osoby z Zespołem Downa to osoby, które zarażają swoją radością, szczerością i miłością. Zapraszamy rodziny i przyjaciół, a także osoby, które chciałyby dołączyć do naszego stowarzyszenia – dodaje.

Organizatorzy proszą o telefoniczne zgłoszenie udziału. - Bardzo prosimy osoby, które chcą wziąć udział w pikniku o podanie telefonicznie liczby osób (kontakt ze skarbnikiem zarządu - Alicja Gargaś , tel. 792-658-137), w tym liczbę dzieci oraz dokonanie rezerwacji noclegu. Nocleg w wozach cyrkowych z węzłem sanitarnym kosztuje ok. 20 - 25 zł/os. i pokrywają go uczestnicy – informują organizatorzy.

Szczegółowe informacje dotyczące pikniku można uzyskać pod numerem telefonu biura stowarzyszenia –884 632 170.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group