Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 6441
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION LWÓWECKI: Pijane walentynki

Wtorek, 16 lutego 2010, 15:33
Aktualizacja: 15:33
Autor: KAM
W miniony, „walentynkowy” weekend policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali dwie kobiety, które kierowały samochodem po pijanemu. Rekordzistka miała prawie 2,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz obydwie panie odpowiedzą za swój czyn przed sądem.

W minioną sobotę policjanci we Włodzicach Wielkich zauważyli samochód, który poruszał się drogą w sposób wskazujący, że osoba kierująca jest pod wpływem alkoholu. Za kierownicą znajdowała się 49-letnia mieszkanka gminy Lwówek Śląski, która miała prawie 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta została zatrzymana przez policjantów do wyjaśnienia.

Z kolei nietrzeźwa 35-letnia mieszkanka Gryfowa Śląskiego wpadła w ręce stróżów prawa przed godziną pierwszą w nocy. Policjanci z Mirska wezwani zostali do miejscowości Orłowice, gdzie kierująca fordem fiestą spowodowała kolizję. Jak się okazało po przebadaniu alkomatem, kobieta miała prawie 1,55 promila alkoholu w organizmie.

– Obydwie kobiety dalej już swoimi samochodami nie pojechały, a teraz będą musiały tłumaczyć się przed sądem – mówi oficer prasowy KPP w Lwówku Śląskim Marek Madeksza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group