Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 6132
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pijana mama nie zauważyła zniknięcia córeczki

Wtorek, 8 lutego 2011, 8:08
Aktualizacja: Środa, 9 lutego 2011, 7:46
Autor: Komunikat Policji
REGION: Pijana mama nie zauważyła zniknięcia córeczki
Fot. dtp
Nawet pięć lat w więzieniu może spędzić kobieta, która upiła się i nie zauważyła, że jej pięcioletnia córeczka wyszła z domu. Kiedy policjanci znaleźli dziecko daleko od miejsca zamieszkania, było wyziębione i pogryzione przez psa. Trafiło do szpitala.

Cała rodzina mieszka w jednej z miejscowości powiatu lwóweckiego, ale pozbawioną opieki i błąkającą się dziewczynkę odnalazła mieszkanka Czernicy w powiecie jeleniogórskim. Stało się to 7 lutego o godz. 16. 40. Dziecko było wyziębione i nosiło wyraźne ślady pogryzienia przez psa.

Dziewczynka została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalili, że matka pięciolatki była kompletnie pijana. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kobiety (44 lata) wykazało ponad trzy promile. Kobieta nie zauważyła nawet nieobecności dziecka. I nie wiedziała, że dziewczynka sama opuściła dom kilka godzin wcześniej – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Jeżeli potwierdzi się, że naraziła życie lub zdrowie swojej córki na szwank, grozi jej kara do pięciu lat więzienia. Teraz policjanci z Lwówka Śląskiego wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group