Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13481
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijana i naćpana 15–latka w szpitalu

Poniedziałek, 2 lutego 2009, 11:16
Aktualizacja: 11:16
Autor: TEJO
Nieprzytomną nastolatkę przywieziono w weekend ze Szklarskiej Poręby do szpitala wojewódzkiego: dziewczyna była odurzona alkoholem i narkotykami. Straciła przytomność w mieszkaniu podczas spotkania w gronie rówieśników.

W minioną sobotę około godziny 21.00 policjanci ze Szklarskiej Poręby zostali poproszeni o interwencję w jednym z mieszkań. Powodem była nieprzytomna nastolatka. O zdarzeniu powiadomił jej ojciec.

– Jak ustalili policjanci, 15-letnia dziewczynka wspólnie ze swoim rówieśnikiem wyszła do znajomych. Tam najprawdopodobniej wypiła jakiś alkohol. W pewnym momencie dziewczynka upadła nieprzytomna na podłogę – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Właścicielka mieszkania natychmiast powiadomiła jej ojca i pogotowie ratunkowe. Dziewczyna została przewieziona do szpitala. Jak się później okazało, w jej organizmie wykryto alkohol i amfetaminę.

Obecnie policja wyjaśnia, kiedy i w jakich ilościach dziewczyna zażyła narkotyki, od kogo je kupiła lub dostała. Policjanci sprawdzili pozostałych uczestników spotkania. W mieszkaniu tym oprócz 15-latki przebywały jeszcze cztery osoby. Trzy z nich były trzeźwe, tylko kolega, z którym przyszła dziewczyna miał promil alkoholu w organizmie.

Osoby będące w mieszkaniu oświadczyły, że 15-latka bez ich wiedzy i zgody wzięła alkohol z barku. Młodzi ludzie spotkali się, aby wspólnie pooglądać telewizję i pograć w gry komputerowe.

Informacja o zachowaniu 15-latki oraz jej kolegi zostanie przesłana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
789
Tak
10%
Nie
60%
Zamierzam sobie zrobić
2%
Nigdy sobie nie zrobię
27%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Gigantyczny korek
 
112
Z drogi śledzie, ciężarówka jedzie
 
Wiadomości z miasta
Lodowisko lada dzień
 
112
Autobus w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group