Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 4970
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pijak uparł się, aby prowadzić auto

Piątek, 27 lutego 2009, 8:25
Aktualizacja: Sobota, 28 lutego 2009, 18:00
Autor: TEJO
Ośmiomiesięczne dziecko i kobietę przewoził pijany 25–latek. Kierowcę zatrzymała policja po szarpaninie, do jakiej doszło między prowadzącym a jego konkubiną. Okazało się, że – choć był nietrzeźwy – nie zgodził się, aby pojechać jako pasażer.

Do zdarzenia doszło w Lubaniu. Straż pożarna zawiadomiła policję, że w jednym z pojazdów omal nie bije się kierowca z pasażerką. Przybyli policjanci podjęli interwencję. Wtedy okazało się, że 25-letni kierowca jest nietrzeźwy: czuć było od niego silną woń alkoholu.

Mężczyzna zachowywał się agresywnie uniemożliwiając przeprowadzenie badania na zawartość alkoholu w organizmie. W związku z tym została mu pobrana krew. Ponadto samochodem przewożone były jeszcze inne osoby – konkubina i ich 8-miesięczne dziecko.

Okazało się, że konkubina przyjechała samochodem do baru, w którym mężczyzna dobrze się bawił. Po jego wyjściu z baru postanowił, że nie będzie jechał jako pasażer, ale sam poprowadzi pojazd. Wówczas w trakcie jazdy doszło między kobietą, a mężczyzną do szamotaniny. Jak ustalili policjanci mężczyzna kierował samochodem wbrew zakazowi sądowemu. Nietrzeźwy kierowca trafił do policyjnego aresztu.

W chwili obecnej policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem, a za co grozi mu kara pozbawienia wolności do trzech lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group