Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6390
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Pijak spowodował wypadek i uciekł

Wtorek, 27 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
33-letni mieszkaniec Karpacza upił się, wsiadł do samochodu wraz z dwiema kobietami i spowodował wypadek. Po uderzeniu w drzewo oddalił się. Nie udzielił pomocy pasażerkom. Jedna z nich po kolizji była nieprzytomna i została przewieziona do szpitala.

O wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem przy ul. Konstytucji 3 Maja w Karpaczu, poinformowała we wtorek kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Pijany kierowca stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie fordem sierrą i na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas. Uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku jedna z pasażerek, 22-letnia kobieta, w stanie nieprzytomności została przewieziona do szpitala. Druga pasażerka doznała niegroźnych obrażeń.

Policjanci złapali sprawcę zdarzenia. Był pijany: miał jeszcze prawie promil alkoholu w organizmie. Został umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań. Odpowie przed sądem nie tylko za jazdę samochodem po pijanemu, lecz także za spowodowanie wypadku i bezpośrednie narażenie na szwank życia i zdrowia pasażerek auta.
W więzieniu może spędzić co najmniej cztery lata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group