Wtorek, 23 czerwca
18°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Pięknym koncertem powitali lato [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: org 1 min czytania

„Powitajmy razem lato” – pod takim hasłem odbył się koncert zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury z okazji Ogólnopolskiego Święta Placówek Wychowania Pozaszkolnego – „Antoniada”. W sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury wystąpili młodzi wykonawcy z kół i pracowni działających w MDK.

reklamy
reklamy

Na widowni zasiedli rodzice, dzieci, młodzież oraz zaproszeni goście. W koncercie wzięli udział: zespół muzyki dawnej „Gaudium Laudentem” Sylwi Raban, soliści oraz zespół wokalny „Minimum” ze Studia Piosenki Renaty Kryńskiej, grupa teatralna „Metafora” Krzysztofa Zwolińskiego, zespół wokalny „Paka Buziaka” Wiesława Kowalewskiego oraz zespoły taneczne: „Let’s dance” i „Fokus” Grzegorza Gigiela. W koncercie wystąpił również reprezentacyjny zespół tańca ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Wielkimi oklaskami widzowie nagrodzili pokaz Capoeira – brazylijskiej sztuki walki, której zajęcia pod opieką instruktora Dawida Kunysza od października ubiegłego roku figurują w ofercie edukacyjnej MDK.

Koncert był prezentacją umiejętności artystycznych młodych wykonawców zdobytych w czasie zajęć w roku szkolnym 2013/2014, a także podsumowaniem pracy nauczycieli, którzy odkrywają, kształtują talenty, rozwijają zainteresowania i pasje.

Imprezie towarzyszył kiermasz prac wykonanych przez uczestników pracowni plastycznej Anny Borsuk-Krasuckiej. W trakcie koncertu wszyscy nauczyciele oraz pracownicy Biura Organizacji Imprez MDK otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także „słodkie upominki” dla podopiecznych ufundowane przez dyrektora placówki Danutę Sitek. Nagrody wręczył obecny na koncercie przewodniczący Rady Miasta Leszek Wrotniewski.

Dyplomy dla rodziców w podziękowaniu za współpracę, szczególne zaangażowanie oraz pomoc przygotowała i wręczyła nauczycielka Renata Kryńska. Na zakończenie dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury otrzymała od nauczycieli piękny bukiet kwiatów.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Dodatkowy dochód - Współpraca online Szukam kilku wyjątkowych osób do współpracy! Szukasz dodatkowego dochodu, możliwości rozwoju i działania na własnych zasadach? Zapraszam do kontakt… Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… 50 lat Dyskretne spotkanie Chętna na spotkanie u mnie , u Ciebie lub w hotelu. Wymagam higieny i dyskrecji. Więcej informacji udzielam na email lub na mojej stronie tutaj:… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię mechaników, ślusarzy, spawaczy Firma Spaw-Mont zatrudni mechaników, ślusarzy, spawaczy. Praca delegacyjna ( Niemcy). Tel 508083209 Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka