Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8948
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Piątka” najbardziej przyjaznym przedszkolem

Czwartek, 24 czerwca 2010, 11:02
Aktualizacja: Piątek, 25 czerwca 2010, 7:36
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: „Piątka” najbardziej przyjaznym przedszkolem
Druga lokata dla "Czternastki"
Fot. Angela
Niepubliczne Przedszkole „Piątka” z ulicy Mickiewicza 120 głosami wywalczyło pierwsze miejsce w II edycji naszego plebiscytu na Przyjazne Przedszkole 2010'. Obecnie uczy się w nim setka dzieci, a placówką zarządza oddana swoim małym podopiecznym Teresa Skólska. 95 głosów zebrała integracyjna „14” zajmując drugie miejsce, a 70 głosów Kacperek. Gratulujemy!

Do ostatnich dni plebiscytu ważyły się losy i miejsca przedszkoli, które wzięły udział w II edycji naszej zabawy. Przez długi czas w rywalizacji prowadziła integracyjna „14 – tka”. Siła głosów zmieniła się, gdy do zabawy włączyli się internauci.

Zwycięzcą ostatecznie zostało innowacyjne przedszkole, które rozwija zainteresowania i zdolności dzieci metodami aktywnymi. „Piątka” jest nastawiona na wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkich dzieci oraz osiągania przez nich sukcesów. Program przedszkola z wieloma zajęciami dodatkowymi, ukierunkowany jest na wszechstronny rozwój osobowości dzieci. Współautorami życia przedszkolnego są sami rodzice. Nad bezpieczeństwem i rozwojem setki przedszkolaków czuwa ośmiu wykwalifikowanych pedagogów.

Drugie miejsce zajęło Integracyjne Przedszkole nr 14 mieszczące się przy ulicy Junaków w Cieplicach, prowadzone przez zaangażowaną całym sercem i duszą Joannę Konopkę, a na trzecim miejscu uplasował się Kacperek z Zabobrza, którym od lat kieruje Grażyna Kołodziejczyk-Frankowska.

Gratulujemy przede wszystkim zwycięzcom naszego plebiscytu, ale nie tylko. Niski ukłon i słowa uznania należą się bowiem wszystkim placówkom, na które oddano choć jedne głos. Jest to dowód na to, że jesteście Państwo mile wspominani, pozytywnie odbierani i doceniani. Dziękujemy też wszystkim placówkom, które włączyły się do naszej zabawy.

Pojawiły się głosy, że nasz plebiscyt ma charakter rankingu. Nic bardziej błędnego. Jest to rywalizacja, ale tylko i wyłącznie w formie zabawy. Wiemy, nie oddaje ona zaangażowania nauczycieli i dyrekcji poszczególnych placówek w rozwój swoich podopiecznych, bo każde przedszkole jest z pewnością najbardziej przyjazne dla maluchów, które do niego uczęszczają.

Głównym celem naszego plebiscytu była możliwość prezentacji placówek przedszkolnych w mieście oraz pokazanie Państwu szerokich uśmiechów podopiecznych każdej placówki. Mamy nadzieję, że te cele udało nam się zrealizować. W przyszłym tygodniu przekażemy nagrodę niespodziankę dla zwycięzcy oraz dyplomy dla przedszkoli, które stanęły na podium.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1009
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group