Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Patriotycznie i z przytupem w SP 2 [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Koło "Chrobrówki" 1 min czytania

W Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze obchody Święta Niepodległości uczczono uroczystym apelem, przygotowanym przez klasę VI b, pod opieką Anety Jaguckiej. Tę nietypową lekcję historii uświetnił swoim występem chór „Złote nutki” pod batutą Pani Moniki Frąckiewicz – Motyki oraz zespołu instrumentalnego, pod opieką

Obok patriotycznych pieśni wykonanych przez uczniów nie brakło akcentu ludowego. Gośćmi Dwójki były maluchy z zaprzyjaźnionego Miejskiego Przedszkola nr 27 – „Okrąglaczka”.

Pięciolatki z grupy „Motylki” pod opieką Eweliny Rafińskiej i Marty Brudnowskiej przygotowały dwa utwory: „Kwiaty polskie” oraz „W moim ogródeczku”, które przepięknie odśpiewały i zatańczyły, ubrane w ludowe stroje.

Przedszkolaki zdobyły zasłużone brawa nie tylko w auli szkolnej, lecz także w świetlicy, gdzie wystąpiły dla uczniów z klas pierwszych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka