Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 8529
Zalogowanych: 25
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Paranienormalni w Karpaczu – mamy wejściówki!

Poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 10:19
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 7:39
Autor: Angela
REGION: Paranienormalni w Karpaczu – mamy wejściówki!
Fot. Organizator
Już w najbliższą niedzielę (14 sierpnia) w hotelu Gołębiewski w Karpaczu na miłośników dobrego humoru czeka nie lada gratka. Przed publicznością wystąpi Kabaret Paranienormalni m.in. ze słynną „Mariolką– krejzolką”! Dla naszych czytelników mamy dwa pojedyncze bilety. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które w najbliższą środę przyjdą do redakcji o godz. 10.00. Wejściówki kosztują 80 złotych.

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku. Od tego czasu Paranienormalni osiągnęli olbrzymią popularność i spore grono fanów, a obecnie współtworzą czołówkę polskich kabaretów.

Uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek, ale także sporą inspiracją, gdyż powiedzenia tej znanej Blondynki weszły do powszechnego użytku.
Popularność dało im także „Radio Terefe”, w którym Igor Kwiatkowski wykorzystuje swoje niesamowite umiejętności naśladowania dźwięków i mimiki. Pozostali członkowie to Robert Motyka – mężczyzna o fantastycznym głosie i uroku osobistym, Rafał Kadłucki – kopalnia pomysłów, reżyser i osoba odpowiedzialna za techniczne walory występów Paranienormalnych. W kabarecie na dobre zadomowił się także Michał Paszczyk – aktor potrafiący tworzyć zaskakujące postaci, który dołączył do zespołu w 2008 roku.

Wszystkie skecze z początków kariery kabaretu znalazły się na wydanym w grudniu 2009 roku DVD, natomiast nowości, nad którymi pracują Paranienormalni szybko zyskują uznanie publiczności i zasługują na miano kabaretowych hitów. Zaliczyć można do nich „Poetę”, „Marsa” czy „Śląskie Wojny”.

Paranienormalni świetnie spisują się także w roli prowadzących, co udowodnili podczas Kabaretonu w Opolu w 2009 roku. W ich repertuarze znajdziemy dużo tematów młodzieżowych, związanych z popkulturą, ale także pojawia się absurd i historie zaczerpnięte z codziennego życia.

Cena biletów to 80 zł. Bilety można kupić.: JELENIA GÓRA 600 44 66 59, KARPACZ: Biuro Turystyczne Bakar, ul. Konstytucji 3 Maja 39a, tel. 75 76 18 660 oraz KAMIENNA GÓRA: Dom Kultury, ul. Kościuszki 4, 75 744 75 57, a także na bilet.pl, www.biletyna.pl i www.kabaretowebilety.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group