Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Palił śmieci – zapłacił

Audio

Czytaj na głos

Autor: SM 1 min czytania

W tym tygodniu strażnicy miejscy z Jeleniej Góry kilkukrotnie interweniowali ws. zadymienia na ogródkach przy ulicy Działkowicza. Ostatnio – wczoraj (23.08) otrzymali zgłoszenie o dużym zadymieniu.

Przybyli na miejsce strażnicy spotkali się z prezesem ogródków działkowych, który wskazał źródło zadymienia. Okazało się, że jeden z działkowców po zrobieniu porządków podpalił wszystkie śmieci, w tym sporą ilość odpadów plastikowych.

|

  • Tłumaczenie działkowca było bardzo dziwne i nie przekonało mundurowych. Oświadczył bowiem, że to ktoś podpalił te śmieci a on właśnie przyszedł na działkę, aby je zgasić. Po krótkiej rozmowie jednak zmienił stanowisko i po przyznaniu się do winy oraz przyjęciu ł mandatu karnego (500 zł) zagasił ogień - informuje Artur Wilimek, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka