Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 15755
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Otwarcie Galerii Górskiej z multikinem już w czerwcu?

Wtorek, 24 kwietnia 2012, 7:10
Aktualizacja: Środa, 25 kwietnia 2012, 7:17
Autor: Petr/Accipiter
JELENIA  GÓRA: Otwarcie Galerii Górskiej z multikinem już w czerwcu?
Fot. Archiwum
Długo oczekiwane i wielokrotnie przekładane oficjalne otwarcie Galerii Górskiej przy ulicy Pijarskiej zostało zaplanowane na czerwiec 2012 r. Obiekt zostanie powiększony m.in. o multikino.

Początkowo szczecińska spółka „ARIADNE” planowała otwarcie galerii handlowej w październiku ubiegłego roku. Jednak właścicielowi obiektu, który na czterech kondygnacjach oferuje najemcom ponad 6,5 tysiąca metrów kwadratowych, nie udało się wtedy wydzierżawić powierzchni handlowych. Aktualnie 70 procent powierzchni galerii jest wynajęte.

Według najnowszych zapowiedzi, galeria ma zostać otwarta za dwa miesiąca. Placówka ma pełnić nie tylko funkcję handlową. Jak informuje zarządca galerii Michał Stępień, z czasem w obiekcie powstanie również 6 sal kinowych.

- Inwestycja ma na celu podniesienie kondycji palety usług dostępnych obecnie w centrum naszego miasta. Dobra lokalizacja galerii: w centrum, 5 minut spacerem od starego rynku Jeleniej Góry pozwoli w efektywny sposób połączyć obie przestrzenie – nowoczesną galerii usługowej z zabytkową; z zapleczem tradycji w jedną, spójną całość, która z pewnością podniesie jakość stolicy Karkonoszy – mówi Michał Stępień.

I dodaje: - Galeria Górska zapewni miejsca pracy nawet dla 700 osób. Zamiarem inwestora jest również zrealizowanie w galerii centrum rozrywki z multikinem i salą wielofunkcyjną. Osobiście uważam, że rozbudowa obiektu będzie bardzo korzystna dla nas wszystkich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (70)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
927
Tak
10%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
26%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Seniorzy z policją
 
Polityka
O herbie powiatu
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group